40 EUR bezriska likme
Saņemt

Ontario derbijs: Otava pret Toronto

Otava, 02:00 @ 16.01.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Toronto “Maple Leafs” pelnīti tiek uzskatīta par Kanādas divīzijas galveno favorīti, kamēr Otavas “Senators” tiek atvēlēta pēdējā ailīte. Toronto sezonu sākusi ar rezultatīvu pagarinājuma uzvaru pret Monreālas “Canadiens”, kamēr Otavai šī būs tikai pirmā spēle.

Sezonas sākumā, kamēr hokejisti vēl nav ieskrējušies, spēles allaž ir kļūdām un momentiem bagātākas. Šādā hokejā komfortablāk jūtas “Maple Leafs” – uzbrukumā netrūkst spēlētāju, kuri prot izšķirt mača likteni. “Senators” galvenais trūkums ir smagnējā aizsardzības līnija. Bez līdera Tomasa Šabo nav citu, kuri spētu turēt līdzi Toronto ātrumiem.

Pagājušajā sezonā komandas spēkojās trīs reizes, “Maple Leafs” ņemot virsroku visos dueļos – divas reizes pamatlaikā un vienu reizi pagarinājumā.

Prognoze neprecīza: “Senators” uzvarēja 5:3

Prognozes rezultāts:Zaudēta
NHL, Otavas "Senators" - Toronto "Maple Leafs": "Maple Leafs" uzvara pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients1.75
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23