Otava, 02:00 @ 16.01.2021

Prognoze neprecīza!

Toronto “Maple Leafs” pelnīti tiek uzskatīta par Kanādas divīzijas galveno favorīti, kamēr Otavas “Senators” tiek atvēlēta pēdējā ailīte. Toronto sezonu sākusi ar rezultatīvu pagarinājuma uzvaru pret Monreālas “Canadiens”, kamēr Otavai šī būs tikai pirmā spēle.

Sezonas sākumā, kamēr hokejisti vēl nav ieskrējušies, spēles allaž ir kļūdām un momentiem bagātākas. Šādā hokejā komfortablāk jūtas “Maple Leafs” – uzbrukumā netrūkst spēlētāju, kuri prot izšķirt mača likteni. “Senators” galvenais trūkums ir smagnējā aizsardzības līnija. Bez līdera Tomasa Šabo nav citu, kuri spētu turēt līdzi Toronto ātrumiem.

Pagājušajā sezonā komandas spēkojās trīs reizes, “Maple Leafs” ņemot virsroku visos dueļos – divas reizes pamatlaikā un vienu reizi pagarinājumā.

Prognoze neprecīza: “Senators” uzvarēja 5:3

NHL, Otavas "Senators" - Toronto "Maple Leafs": "Maple Leafs" uzvara pamatlaikā
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
1.75
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Par ekspertu

Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.

Eksperta statistika
Likmes
10
Precīzas
3
Zaudētas
7
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
45
Precīzas
17
Zaudētas
27
Atgrieztas
1
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT