Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: (Ne)favorīti Latvija un Slovēnija var pārsteigt

Manila, 11:45 / 15:30 @ 06.09.2023
Prognozes rezultāts:Precīza

Vācija – Latvija 81:79

Kanāda – Slovēnija 100:89

Basketbola draugi, laiks turnīra kulminācijai jeb izslēgšanas spēlēm, kas sāksies no ceturtdaļfināliem. Galvenais ceturtdaļfināls, kas interesē Latvijas basketbola fanus, ir Latvija pret Vāciju.

Vācija – Latvija

Daudz esmu savos sociālajos tīklos komplimentējis Vācijas komandu, tajā skaitā ieliekot kā vienu no galvenajām turnīra favorītēm. Pagaidām pamatoti viena no divām komandām, kas nav zaudējusi nevienu spēli turnīrā, sīvāko maču aizvadot pret Austrāliju, uzvarot ar trīs punktu pārsvaru.

Ar ko tad ir īpaša šī komanda? Pirmkārt, ļoti sabalansēts sastāvs, lai gan statistiski var šķist, ka Deniss Šrēders dara visu laukumā, patiesībā komandas viens no ieročiem ir ļoti daudzpusīga groza apakša ar Taisu, Foitmanu, Tīmanu un Moricu Vāgneru – visi spēlētāji uzbrukumā var būt bīstami no dažādām pozīcijām, ko lieliski arī saprot un izmanto Deniss Šrēders un citi aizsargu pozīcijas spēlētāji.

Ko mēs varam likt pretī? Ar lepnumu varu teikt, ka Latvija būs labākā un sīkstākā komanda, ar ko šajā turnīrā jātiekas Vācijai. Uz katru spēli lielisks taktiskais plāns un katrs spēlētājs, kurš nāk laukumā, dod rezultātu. Vācija ir pamatota favorīte, bet uzskatu, ka Latvija izrādīs sīkstu pretestību un mačs būs ļoti interesants un līdzīgs.

Kanāda – Slovēnija

Otrajā trešdienas spēlē Kanāda pret Slovēniju – pēc savas būtības ļoti līdzīgas komandas ar izteiktu līderi uzbrukumā, proti, Kanādai – Šeju Džildžesu-Aleksandru un Slovēnijai – Luku Dončiču. Pagaidām arī abi šie spēlētāji ir turnīra efektīvākie spēlētāji.

Kādas ir atšķirības komandām? Kanādai noteikti ir labāki palīgi ar Kelliju Oliniku, Dilonu Bruksu un citiem NBA spēlētājiem, bet Slovēnija ir komanda, kurā ir vairāki snaiperi, kuri vienā spēlē kopā ar Dončiču var pārspēt ikvienu.

Atskatoties uz iepriekšējām spēlēm, abām komandām tās ir bijušas smagnējas, Kanādai zaudējums pret Brazīliju un uzvara pret Spāniju, kamēr Slovēnija pamatīgi zaudēja Vācijai un būs ļoti saniknota. Mans viedoklis, ka šī spēle būs ļoti līdzīga un viss izšķirsies spēles pēdējās minūtēs. Svaru kausi var būt par labu kā vienai, tā otrai komandai.

Prognozes rezultāts:Precīza
Kombinētā likme: Latvija (+13,5) x Slovēnija (+13,5)
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.09
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73