40 EUR bezriska likme
Saņemt

NBA prognoze: Porziņģis pret zvaigžņoto Bruklinu

Bruklina, 3:30 @ 28.02.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Dalasas “Mavericks” turpina nelielo izbraukuma tūri Austrumos ar viesošanos Bruklinā pie “Nets”. Par “Nets” komandu daudz ko pasaka pašreizējā sērija – astoņas uzvaras pēc kārtas. Iespaidīgi, ka piecas no uzvarām tika izcīnītas izbraukumā pret “Warriors”, “Kings”, “Suns”, “Lakers” un “Clippers”, bet savā laukumā apspēlētas “Pacers”, “Kings” un “Magic”.

Bruklina ir karstākā līgas komanda, savā laukumā tai ir 13 uzvaras 18 spēlēs, lai gan komandai nevar palīdzēt Kevins Durents. “Mavericks” februārī spēlē labi, taču iepriekšējā mačā tika piedzīvots nesmuks zaudējums pret “76ers”. Pastāv liela iespēja, ka Kristaps Porziņģis, kurš pēdējo reizi laukumā bija pirms nepilnām divām nedēļām. Varam gaidīt rezultatīvu spēli, bet Dalasai būs grūti apturēt gan Džeimsu Hārdenu, gan Kairiju Īrvingu, tāpēc prognozēju “Nets” uzvaru ar vismaz trīs punktu pārsvaru.

Prognoze neprecīza: “Mavericks” uzvara ar 115:98

Līdz pat 100 EUR vērtas bez riska likmes – Betsafe iepazīšanās bonuss!

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Nets" handikaps -2.5, koeficients
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.85
Prognozi piedāvā
Ričards Vambuts, eksperts, likme.tv
NBA vērotājs
Ričards ir kaislīgs NBA līdzjutējs, bet pilsētā runā, ka pat viens no zinošākajiem visā valstī. Viņš palīdz veidot populāro iknedēļas NBA raidījumu "Ūdenszeļļi", kas skatāms "Best4Sport TV" kanālā. Katru mēnesi savas pārdomas par NBA Ričards publicē portālā Sportapils.com, tāpat ir izdevies pabūt žurnālista statusā NBA spēlēs, redzot notiekošos procesus "no iekšas".
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes15
Precīzas8
Zaudētas7
Atgrieztas0
Peļņa:-0,41