Miami, 3:00 @ 27.02.2021

Prognoze precīza!

Vēl viena spēle, kur uzskatu, ka autsaideri nav pienācīgi novērtēti. Jā, Jūtas “Jazz” ir līgas līderi, tomēr kādā brīdī visām komandām pienāk kritums. “Heat” ir pienācīgs pretinieks Jūtas komandai, jo viņiem ir ko likt pretī. Adebajo pacīnīsies ar Gobēru, ārējā līnijā var lieliski nospēlēt Džimijs Batlers.

Šī noteikti nav spēle vienos vārtos. “Heat” ir labā sastāvā, jo atgriezušies vairāki basketbolisti, mājas spēlē pārliecinoši – ir argumenti, kas liek domāt, ka “Heat” sagādās lielas problēmas “džezmeņiem”.

Interesanti “match-up” – Mičels pret Batleru, Gobērs pret Adebajo. Batlers var labi ierobežot Mičelu, bet Gobērs nevarēs dominēt zem groziem. Adebajo ir ļoti kustīgs un Gobēram var rasties problēmas, jo pret tāda tipa centriem, kas spēlē ārā, viņam parasti ir grūtāk. Uzskatu, ka “Heat” nav tik lieli pastarīši, kā tiek uzskatīts, tādēļ prognozēju, ka viņi pārsteigs un izcīnīs uzvaru.

Prognoze precīza: “Heat” uzvara 124:116

LVBET – pievienojies un saņem lielisku welcome bonusu!

Prognoze: Miami "Heat" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
3.20
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Par ekspertu

Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.

Eksperta statistika
Likmes
15
Precīzas
5
Zaudētas
10
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
43
Precīzas
15
Zaudētas
28
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
100% cashback līdz 40 EUR! SAŅEMT