40 EUR bezriska likme
Saņemt

NBA prognoze: Miami “Heat” nav tik lieli autsaideri…

Miami, 3:00 @ 27.02.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Vēl viena spēle, kur uzskatu, ka autsaideri nav pienācīgi novērtēti. Jā, Jūtas “Jazz” ir līgas līderi, tomēr kādā brīdī visām komandām pienāk kritums. “Heat” ir pienācīgs pretinieks Jūtas komandai, jo viņiem ir ko likt pretī. Adebajo pacīnīsies ar Gobēru, ārējā līnijā var lieliski nospēlēt Džimijs Batlers.

Šī noteikti nav spēle vienos vārtos. “Heat” ir labā sastāvā, jo atgriezušies vairāki basketbolisti, mājas spēlē pārliecinoši – ir argumenti, kas liek domāt, ka “Heat” sagādās lielas problēmas “džezmeņiem”.

Interesanti “match-up” – Mičels pret Batleru, Gobērs pret Adebajo. Batlers var labi ierobežot Mičelu, bet Gobērs nevarēs dominēt zem groziem. Adebajo ir ļoti kustīgs un Gobēram var rasties problēmas, jo pret tāda tipa centriem, kas spēlē ārā, viņam parasti ir grūtāk. Uzskatu, ka “Heat” nav tik lieli pastarīši, kā tiek uzskatīts, tādēļ prognozēju, ka viņi pārsteigs un izcīnīs uzvaru.

Prognoze precīza: “Heat” uzvara 124:116

Pievienojies un saņem lielisku LVBET welcome bonusu!

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Miami "Heat" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 3.20
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes51
Precīzas15
Zaudētas36
Atgrieztas0
Peļņa:-15,31