40 EUR bezriska likme
Saņemt

Mourinju lūkos turpināt “Liverpool” sauso sēriju

Londona, 22:00 @ 28.01.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Šodien gribu padalīties ar Totenhemas “Hotspur” un “Liverpool” spēli Anglijas premjerlīgas ietvaros. Divas komandas, kas vēl nesen tika uzskatītas par turnīra favorītēm. No manis šodien divas atsevišķas prognozes.

Uzskatu, ka Totenhema nepiedzīvos zaudējumu, jeb likme 1X. Kā arī atsevišķa likme uz to, ka “Liverpool” turpinās spēlēt mazrezultatīvu futbolu, proti, komanda negūs vairāk par diviem vārtiem: likme zem “1,5” individuālais totāls “Liverpool”.

Totenhemas galvenais treneris Žuze Mourinju vienmēr uz šādām spēlēm spēj nomotivēt savu komandu, izveidojot emocionālu saikni. Ja atceramies abu komandu pirmo dueli Premjerlīgā šajā sezonā, tad “Liverpool” uzvarēja tikai pašā spēles izskaņā. Komandas pēdējais zaudējums bija pirms Ziemassvētkiem, tagad komanda sakārtojusi aizsardzību: astoņās spēlēs tikai pieci ielaisti vārti.

Tikmēr “Liverpool” septiņās iepriekšējās spēlēs spējuši tikt tikai pie vienas uzvaras. Skaidrs, ka Liverpūles komandas uzbrukums var gūt vārtus un uzvarēt spēles, bet šobrīd komandai ir sausais periods. Četras spēles Premjerlīgā pēc kārtas komanda nav spējusi gūt vārtus, bet šovakar pretim ļoti laba aizsardzības komanda.

Manas prognozes: 1) Totenhamas uzvara vai neizšķirts
2) “Liverpool” ind. Zem 1,5 vārtiem

Prognoze neprecīza: “Liverpool” uzvara ar 3:1

Grandu duelis Londonā: liec droši, jo Tava likme ir apdrošināta

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Anglijas Premjerlīga, Totenhemas “Hotspur” - “Liverpool”: “Liverpool” ind. Zem 1,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.79
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71