40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Mavericks” zaudējumu sērijai jālūst šonakt

Atlanta @ 04.02.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

“Mavericks” zaudējusi sešas spēles pēc kārtas, bet tikai iepriekšējā mačā visi spēlētāji, kas atkopās pēc COVID-19, bija pieejami. Naktī uz ceturtdienu pretiniekos “Hawks”, kas, lai gan atrodas Austrumu konferences labāko sešiniekā, uzvaras un zaudējumus dalījusi uz pusēm.

Atlantai otro maču pēc kārtas nevarēs palīdzēt viens no līderiem Deandre Hanters. Nedrīkst aizmirst, ka “Hawks” līderis Trejs Jangs un Luka Dončičs drafta naktī tika samainīti viens pret otru, kas piešķir mazu uguntiņu šim duelim.

Pēc zaudējuma Fīniksai, Dončičs sacīja, ka “pēdējās divas spēles aizvadījām krietni labāk nekā iepriekšējās un domāju, ka šis ir tas brīdis, kad lietas sāk likties kopā”. Papildu motivācija duelī ar Jangu un nevēlēšanās tikt pie 7. zaudējuma pēc kārtas šajā mačā nosver svaru kausus par labu Dalasai.

Prognoze precīza: “Mavericks” uzvara ar 122:116

Prognozes rezultāts:Precīza
NBA, "Hawks" - "Mavericks": "Mavericks" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.75
Prognozi piedāvā
Ričards Vambuts, eksperts, likme.tv
NBA vērotājs
Ričards ir kaislīgs NBA līdzjutējs, bet pilsētā runā, ka pat viens no zinošākajiem visā valstī. Viņš palīdz veidot populāro iknedēļas NBA raidījumu "Ūdenszeļļi", kas skatāms "Best4Sport TV" kanālā. Katru mēnesi savas pārdomas par NBA Ričards publicē portālā Sportapils.com, tāpat ir izdevies pabūt žurnālista statusā NBA spēlēs, redzot notiekošos procesus "no iekšas".
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes15
Precīzas8
Zaudētas7
Atgrieztas0
Peļņa:-0,41