40 EUR bezriska likme
Saņemt

Līmeņu atšķirība ir pārāk krasa

Rīga, 19:30 @ 20.02.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Latvija basketbola izlase mērosies spēkiem ar bulgāriem. Šeit neredzu nekādus variantus, komandu līmeņi vienkārši pārāk daudz atšķiras. Pie tam Latvijas izlase šobrīd ir teju labākajā sastāvā kāds vispār ir pieejams. No Eirolīgas atbraukuši Jānis Timma un Dairis Bertāns, labā formā ir arī citi komandas potenciālie līderi, kamēr Bulgārijai sastāvs pat uz papīra nestāv tuvu.

Gan ārējā līnija ar VEF labi spēlējošajiem Aigaru Šķēli un Kristeru Zoriku, plus Žagars no Spānijas, gan groza apakša mums ir nopietnā līmenī – Meiers, Mejeris, Freimanis, Bērziņš. Uzskatu, ka būs ļoti pārliecinoša uzvara, jo līmenis pārāk krasi atšķiras. Pirmās spēles zaudējums bija mistika. Mana prognoze: Latvijas uzvara ar – 16.5 handikapu.

Ekskluzīvais piedāvājums: sporta likmes bez riska līdz 50 eiro [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Latvijas uzvara ar -16,5 handikapu
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.13
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes51
Precīzas15
Zaudētas36
Atgrieztas0
Peļņa:-15,31