40 EUR bezriska likme
Saņemt

Latviešu spēlētāju un lietuviešu treneru duelis Eirolīgā

Khimki, 19:00 @ 12.01.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza

Maskavas apgabala “Khimki” šajā Eirolīgas kārtā uzņems vienu no šīs sezonas spēcīgākajām vienībām “Barcelona”. Spēle īpašu uzmanību piesaista, jo komandas pārstāv Latvijas izlases baskebolisti – Krievijas vienībā spēlē Dairis Bertāns un Jānis Timma, bet Barselonu pārstāv Rolands Šmits.

Turnīra tabulas aina ir diametrāli pretēja. Piemaskavas vienība atrodas pārliecinoši pēdējā vietā un ir piedzīvojusi deviņus zaudējumues pēc kārtas, komanda pēdējo reizi pie uzvaras Eirolīgā tikusi pagājušā gada 17.novembrī. Iepriekšējā kārtā piedzīvots katastrofāls zaudējums pret Kauņas “Žalgiri”.

Barselona rāda pārliecinošu sniegumu un ieņem šobrīd otro vietu turnīra tabulā, rādot stabilu basketbolu visas sezonas garumā. Vienībai Eirolīgā ir neklātienes cīņa ar saviem sīkstākajiem konkurentiem Spānijā –  Madrides “Real”, kuri rāda ļoti līdzīgu varējumu šajā turnīrā.

Lai gan nekas neliecina, ka Rimas Kurtinaiša vienība varētu atgūties tik drīz pēc iespaidīgās zaudējumu sērijas, spēle būs principiāla un viņš noteikti gribēs parādīt labāko sniegumu. Tas skaidrojams ar to, ka pie Barselonas stūres viņam pretī stāsties tautietis Šarūns Jasikēvičus.

Savstarpējos dueļos Katalonijas komanda ir uzvarējusi iepriekšējos sešas reizes. Pēdējā no tām, šīs sezonas ietvaros, uzvarot ar 13 punktu pārsvaru savā laukumā.. Noteikti jāizceļ Nikola Mirotičs, kurš tajā guva 24 punktus.

Prognozēju, ka šajā mačā nebūs sagrāves. Viens no galvenajiem iemesliem tam ir Barselonas spēle 15.janvārī pret saviem tiešajiem konkurentiem par pirmo vietu – Maskavas “CSKA”. Jasikēvičus vadītā komanda noteikti pietaupīs spēkus tik svarīgam duelim. Mana prognoze: Handikaps -9.5 uz “”Barcelona”.

Prognoze precīza: Barselonas uzvara ar 12 punktiem – 87:75.

Likme TV īpašais piedāvājums: Bezriska likme un “cashback” Eirolīgas spēlēm [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Precīza
Eirolīga, "Khimki" pret "Barcelona": Handikaps -9.5 uz “”Barcelona”
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.30
Prognozi piedāvā
Lauris Lizbovskis, eksperts, likme.tv
Sporta ziņu leģenda
Lauris Lizbovskis ir sporta ziņu leģenda - TV ekrānos viņa sagatavotos sižetus vērojam jau no 90-tajiem gadiem, kad vēl pastāvēja leģendārais kanāls LNT. Lizbovskis liks lietā savu milzīgo pieredzi, lai sniegtu savas prognozes uz dažādiem sporta notikumiem. Viņa interešu lokā ietilpst vairāki sporta veidi: sākot no basketbola un beidzot ar skeletonu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes33
Precīzas10
Zaudētas21
Atgrieztas2
Peļņa:-4,25