5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Kombinētā prognoze: Dānija un Beļģija uzvarēs

Kopenhāgena, 19:00 @ 12.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Eiropas čempionāta otrajā dienā manu uzmanību piesaistījušas divas spēles – Dānija pret Somiju un Beļģija pret Krieviju. Visas četras komandas atrodas B grupā, par galveno favorīti esot Beļģijai, kas maču pret Krieviju aizvadīs Sanktpēterburgā.

Dāniju savā ziņā var saukt par turnīra melno zirdziņu, turklāt savu skatītāju priekšā par neko citu kā trim punktiem nevar domāt. Šogad Somija nav demonstrējusi pārāk labu sniegumu, kas atspoguļojās arī pārbaudes spēlē pret Igauniju, kurā piedzīvots zaudējums. Dāņiem ir spēcīgs sastāvs, vienīgie zaudējumi gada laikā piedzīvoti pret Beļģiju, tāpēc nav daudz jautājumu, ka viņiem šodien jāuzvar.

Beļģija ir viena no turnīra galvenajām favorītēm. Jā, Kevins de Breine nespēlēs un Krievija atradīsies savu skatītāju priekšā, tomēr beļģu sastāvs ir labi nokomplektēts, ar vairākām citām Eiropas futbola zvaigznēm priekšgalā. Lai cīnītos par visaugstākajām vietām, Beļģijai jāuzvar jebkurš pretinieks, tāpēc prognozēju, ka turnīru beļģi sāks ar panākumu.

Ekspreša prognoze: Dānijas (1,40) un Beļģijas (1,94) uzvaras.

Prognoze neprecīza: Somijas uzvara 1:0, Beļģijas uzvara 3:0

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Dānijas un Beļģijas uzvaras
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.72
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
Jānis PakalnsTV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu