40 EUR bezriska likme
Saņemt

NBA ekspresis: “Knicks” pret “Kings” + “Clippers” pret “Grizzlies”

Ņujorka, 2:30 @ 26.02.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

“Kings”, kas zaudējusi pēdējās astoņās spēlēs pēc kārtas, turpina savu izbraukuma sēriju. Priekšpēdējais izbraukuma mačs pirms došanās mājās tiks aizvadīts pret Ņujorkas “Knicks”.

Jau ilgstošā zaudējumu sērija parāda pašreizējo situāciju komandā, turklāt visi zaudējumi bijuši ar vismaz astoņu punktu starpību.

Jā, “Knicks” nav nekāds grands, tomēr komanda spēlē visai stabili, turklāt pēdējos mačos biežāk uzvar nekā zaudē un ar vēl divām komandām šobrīd dala Austrumu konferences 8. vietu.

Februārī Ņujorka aizvadījusi sešas mājas spēles, uzvaras izcīnot četrās no tām. “Madison Square Garden” skatīties spēles ir ļauts arī līdzjutējiem, kas ir vēl viens faktors, kas liek prognozēt “Knicks” uzvaru ar vismaz divu punktu pārsvaru.

30 minūtes vēlāk Memfisā sāksies spēle starp “Grizzlies” un “Clippers”. Memfisa pēdējās divās spēlēs zaudējusi Rietumu konferences komandām, kuras tabulā atrodas augstāk, un tāda arī ir “Clippers” vienība.

Losandželosa jau vairākus mačus aizpilda pilnā sastāvā jeb ar Kavai Lenardu un Polu Džordžu ierindā, turklāt komandai izbraukumā ir ļoti laba bilance – 11 uzvaras 15 spēlēs. Interesanti, ka Memfisa savā laukumā biežāk zaudē nekā uzvar, tiekot tikai pie sešiem panākumiem 15 mačos. Visas “Grizzlies” spēles februārī noslēgušās ar vismaz deviņu punktu starpību, tāpēc prognozēju, ka “Clippers” izcīnīs uzvaru ar vismaz septiņu punktu pārsvaru.

Ekspresis:
“Knicks” handikaps -1.5 + “Clippers” handikaps -6.5

Prognoze neprecīza: Memfisas uzvara ar 122:94 un “Knicks” panākums ar 140:121

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: NBA ekspresis
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 3.04
Prognozi piedāvā
Ričards Vambuts, eksperts, likme.tv
NBA vērotājs
Ričards ir kaislīgs NBA līdzjutējs, bet pilsētā runā, ka pat viens no zinošākajiem visā valstī. Viņš palīdz veidot populāro iknedēļas NBA raidījumu "Ūdenszeļļi", kas skatāms "Best4Sport TV" kanālā. Katru mēnesi savas pārdomas par NBA Ričards publicē portālā Sportapils.com, tāpat ir izdevies pabūt žurnālista statusā NBA spēlēs, redzot notiekošos procesus "no iekšas".
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes15
Precīzas8
Zaudētas7
Atgrieztas0
Peļņa:-0,41