40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kirils Kaprizovs kļūs par NHL sezonas labāko debitantu

Konors Makdeivids var aizvadīt izcilu karjeru, izcīnīt jebkuru trofeju, izņemot vienu – viņš netika atzīts par NHL sezonas labāko debitantu. Balvu viņam nocēla 24 gadus vecais Artēmijs Panarins, kurš jau bija pierādījis sevi kā KHL zvaigzni.

Šajā sezonā varētu būt vērojams līdzīgs stāsts – Kirils Kaprizovs uz Ziemeļameriku devies, kad Krievijā viņš pierādījis visu. Kļuvis par Gagarina kausa ieguvēju, divas sezonas pēc kārtas bijis KHL labākais vārtu guvējs. Tam visam klāt vārti, kas atnesa olimpisko zeltu.

Prognozēs virs Kaprizova tiek likti divi Ņujorkas “Rangers” pārstāvji – vārtsargs Igors Šestjorkins un ar pirmo numuru draftētais Aleksis Lafrenjērs.

Taču – Šestjorkinam nemaz nav garantēta pirmā vārtsarga loma, kamēr Lafrenjēram būs nepieciešams laiks, lai ieskrietos. Savukārt Kaprizovs jau no pirmās dienas ir Minesotas “Wild” pirmajā maiņā un vadošajā vairākuma brigādē.

Kirils Kaprizovs kļūs par NHL sezonas labāko debitantu:
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 5.00
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23