40 EUR bezriska likme
Saņemt

KHL:‌ ‌Rīdzinieki‌ ‌eksaminēs‌ ‌Bobu‌ ‌Hārtliju‌ ‌

Rīga, 19:30 @ 27.01.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

“Arēnā Rīga” šovakar gaidāms lielais hokeja vakars. Vietēji “Dinamo” aizvadīs spēli pret Latvijā labi zināmā trenera Boba Hārtlija vadīto Omskas “Avangard”.

Rīgas komanda nupat kā atgriezusies pēc garākās izbraukuma spēļu sērijas sezonā. Piecos mačos izcīnīta viena uzvara un tajā tika pārspēta viena no līgas spēcīgākajām komandām KHL – Kazaņas “Ak Bars”. “Dinamo” pēdējo spēļu laikā ir apliecinājuši, ka spēj gūt vārtus, tiesa gan vairāk ielaiž nekā gūst.

Omskas “Avangard” patreiz atrodas Austrumu konferences otrajā vietā. Lai gan Boba Hārtlija trenētie vīri atrodas augstu turnīra tabulā, sezonas sniegums ir visai viļņveidīgs. Vienība atrodas izbraukumu spēļu sērijā un mačs pret rīdziniekiem būs piektais no tās. Iepriekšējā spēlē “Avangard” izdevās parādīt saturīgu hokeju un uzvarēt Somijas klubu “Jokerit” ar 5:2.

Uzskatu, ka spēle būs rezultatīva un abas komandas spēs realizēt savas iespējas uzbrukumā. Mana prognoze : Omskas “Avangard” uzvara un spēlē tiks gūti vismaz seši vārti.

Prognoze neprecīza: “Avangard” uzvarēja 2:1 pamatlaikā

Uzlabots piedāvājums: 150 eiro naudas atmaksa sporta likmēm – saņem to šeit!

Prognozes rezultāts:Zaudēta
KHL, Rīgas "Dinamo" - Omskas "Avangard": Omskas “Avangard” uzvara un kopā virs 5,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 2.26
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45