Maskava, 18:30 @ 01.02.2021

Prognoze neprecīza!

Konferences līderu duelis un cīņa par vietu sadalijumu pirmajā četriniekā. Abām vienībām pēdējās trīs spēlēs ļoti labi veicas ar vārtu gūšanu, Maskavas “Dinamo” guvuši 13 vārtus, bet “SKA” 12. Arī aizsardzībā komandas darbojās labi, ielaižot vienu vai pat nevienu ripu vidēji pēdējās spēlēs. Taču es, kā jau ierasts, dodu priekšroku uzbrukumam un fakts, ka abas komandas nospēlēja uz nulles iepriekšējo spēli dod lielāku iespējamību, tomēr šodien redzēt vārtus abu komandu izpildījumā, jo kā jau esmu agrāk minējis, ir grūti nospēlēt divas spēlēs pēc kārtas neielaižot vārtus.

Protams, arī vairāk par 4,5 vārtiem šajā spēlē līdz vismaz 1,80 koeficentam būtu laba izvēle, tomēr es dodu vairāk iespēju tieši vairāk 5 vārtiem, jo ilgtermiņā ir novērojamas tendences (zaudētām vai atgrieztām spēlēm), ka spēles vairāk beidzas zem 4,5 vārti nekā tieši pieci.

Prognoze neprecīza: 2:0 Maskavas uzvara

Uzlabots piedāvājums: 150 eiro naudas atmaksa sporta likmēm – saņem to šeit!

Likme TV draugi “Betting Center” piedāvā pievienoties komūnai

KHL, Maskavas "Dinamo" - Sanktpēterburgas "SKA": Vairāk 5
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
2.22
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs
Profesionāls tipsters
Par ekspertu

Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.

Eksperta statistika
Likmes
10
Precīzas
5
Zaudētas
5
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
83
Precīzas
42
Zaudētas
36
Atgrieztas
5
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT