40 EUR bezriska likme
Saņemt

KHL: Līderu duelis Maskavā

Maskava, 18:30 @ 01.02.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Konferences līderu duelis un cīņa par vietu sadalijumu pirmajā četriniekā. Abām vienībām pēdējās trīs spēlēs ļoti labi veicas ar vārtu gūšanu, Maskavas “Dinamo” guvuši 13 vārtus, bet “SKA” 12. Arī aizsardzībā komandas darbojās labi, ielaižot vienu vai pat nevienu ripu vidēji pēdējās spēlēs. Taču es, kā jau ierasts, dodu priekšroku uzbrukumam un fakts, ka abas komandas nospēlēja uz nulles iepriekšējo spēli dod lielāku iespējamību, tomēr šodien redzēt vārtus abu komandu izpildījumā, jo kā jau esmu agrāk minējis, ir grūti nospēlēt divas spēlēs pēc kārtas neielaižot vārtus.

Protams, arī vairāk par 4,5 vārtiem šajā spēlē līdz vismaz 1,80 koeficentam būtu laba izvēle, tomēr es dodu vairāk iespēju tieši vairāk 5 vārtiem, jo ilgtermiņā ir novērojamas tendences (zaudētām vai atgrieztām spēlēm), ka spēles vairāk beidzas zem 4,5 vārti nekā tieši pieci.

Prognoze neprecīza: 2:0 Maskavas uzvara

Prognozes rezultāts:Zaudēta
KHL, Maskavas "Dinamo" - Sanktpēterburgas "SKA": Vairāk 5
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 2.22
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs, eksperts, likme.tv
Profesionāls tipsters
Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes105
Precīzas49
Zaudētas49
Atgrieztas7
Peļņa:+0,64