40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Juventus” viesojas Portugālē – vai viegla pastaiga?

Porto, 22:00 @ 17.02.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Uzskatu, ka Turīnas “Juventus” pamatoti ir šīs spēles favorīti. Neskatoties uz pēdējo spēļu nelielo kritumu, vienība ir labā formā un bija uzņēmusi uzvaru kursu. Domāju, ka uz ČL “play off” spēli komanda savāksies un gūs panākumu.

Arī “Porto” šobrīd nav komanda, kura reāli varētu pretendēt uz lielām lietām – vienība pēdējā laikā spēlē nestabili, daudzas spēles aizvadot neizšķirti. No iepriekšējām piecām spēlēm vietējā čempionātā, kur “Porto” vajadzētu dominēt, tikai viens panākums un četri neizšķirti pēc kārtas. Tas norāda, ka ne viss komandā ir kārtībā. Nedomāju, ka “Porto” paradīs to sniegumu, kādu demonstrēja grupu etapā.

“Juventus” ir kvalitatīvāka vienība, Krištianu Ronaldu ir īpaši motivēts pierādīt sevi svarīgākajos mačos, tādēļ prognozēju “Juventus” uzvaru.

Prognoze neprecīza: “Porto” uzvara 2:1

Ekskluzīvais piedāvājums: sporta likmes bez riska līdz 50 eiro [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Zaudēta
ČL, "Porto" - "Juventus": "Juventus" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.08
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71