Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Jaunās tenisa paaudzes duelis Abū Dabī

Abū Dabī, 10:00 @ 12.01.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Sieviešu teniss allaž ir neparedzams, taču vienmēr var atrast kopsakarības. Šajā reizē piedāvāju apskatīt pusfināla maču starp talantīgo baltkrievu tenisisti Arinu Sabaļenku un daudzsološo grieķieti Mariju Sakarī. Divcīņa tiks aizvadīta “WTA Abu Dhabi 500” turnīra ietvaros.

Abas tenisistes ir ļoti spēcīgas jaunās paaudzes pārstāves. Sabaļenka šobrīd atrodas mazliet augstāk rangā, taču tas nav noteicošais faktors, kādēļ viņa ir šīs spēles favorīte. 

Baltkrievu tenisa spēlētājai ir ne tikai labāki fiziskie parametri, bet arī viņas spēle ir stabilāka par grieķietes rādīto sniegumu. Būtisks faktors ir tāds, ka iepriekšējās trīs no četrām savstarpējām spēlēm, tieši uz “hard” jeb cietā seguma, uzvarēja Arina. 

Uzskatu, ka ir izlikts ļoti labs un pievilcīgs koeficients uz jauno baltkrievieti, tādēļ mana prognoze : uzvarēs Arina Sabaļenka.

Prognoze precīza: Sabaļenka uzvara 6:3, 6:3

Prognozes rezultāts:Precīza
Abu Dhabi Open. Maria Sakkari - Arina Sabaļenka: Arinas Sabaļenkas uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.89
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73