Arēna Rīga, 19:30 @ 15.02.2021

Prognoze precīza!

KHL regulārā sezona tuvojas loģiskam noslēgumam. Pirmdienas vakarā Rīgā viesojas Kazaņas “Ak Bars” – ļoti jaudīga komanda, kas uzskatāma par vienu no līgas vadošajām vienībām un pretendentēm uz titulu. Kazaņas hokejisti šajā sezonā spēlē ļoti stabili un rezultatīvi.

Iepriekšējā spēlē “Ak Bars” piedzīvoja zaudējumu pret principiālo pretinieci Magņitogorskas “Metallurg”, kas liek domāt, ka komanda gribēs reabilitēties. Papildus faktors šai spēlei ir fakts, ka Kazaņas komanda iepriekšējā savstarpējā spēlē visai pārsteidzoši piekāpās Rīgas “Dinamo” hokejistiem savās mājās. Domājams, ka Kazaņas hokejistu motivācijai jābūt augstā līmenī.

Domāju, ka Rīgas komandai šajā spēlē variantu nebūs daudz. Uzskatu, ka Kazaņas hokejisti gūs daudz vārtus. Prognozēju, ka “Ak Bars” šajā spēlē gūs vismaz četrus vārtus.

Prognoze precīza: “Ak Bars” uzvara 4:3

Uzlabots piedāvājums: 150 eiro naudas atmaksa sporta likmēm – saņem to šeit!

KHL, Rīgas "Dinamo" - Kazaņas "Ak Bars": "Ak Bars" vārti virs 3.5
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
1.75
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Par ekspertu

Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
25
Precīzas
10
Zaudētas
15
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT