40 EUR bezriska likme
Saņemt

Jaudīgais Kazaņas uzbrukums lūkos reabilitēties pret Rīgas “Dinamo”

Arēna Rīga, 19:30 @ 15.02.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

KHL regulārā sezona tuvojas loģiskam noslēgumam. Pirmdienas vakarā Rīgā viesojas Kazaņas “Ak Bars” – ļoti jaudīga komanda, kas uzskatāma par vienu no līgas vadošajām vienībām un pretendentēm uz titulu. Kazaņas hokejisti šajā sezonā spēlē ļoti stabili un rezultatīvi.

Iepriekšējā spēlē “Ak Bars” piedzīvoja zaudējumu pret principiālo pretinieci Magņitogorskas “Metallurg”, kas liek domāt, ka komanda gribēs reabilitēties. Papildus faktors šai spēlei ir fakts, ka Kazaņas komanda iepriekšējā savstarpējā spēlē visai pārsteidzoši piekāpās Rīgas “Dinamo” hokejistiem savās mājās. Domājams, ka Kazaņas hokejistu motivācijai jābūt augstā līmenī.

Domāju, ka Rīgas komandai šajā spēlē variantu nebūs daudz. Uzskatu, ka Kazaņas hokejisti gūs daudz vārtus. Prognozēju, ka “Ak Bars” šajā spēlē gūs vismaz četrus vārtus.

Prognoze precīza: “Ak Bars” uzvara 4:3

Uzlabots piedāvājums: 150 eiro naudas atmaksa sporta likmēm – saņem to šeit!

Prognozes rezultāts:Precīza
KHL, Rīgas "Dinamo" - Kazaņas "Ak Bars": "Ak Bars" vārti virs 3.5
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.75
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45