Helsinki, 18:30 @ 08.01.2021

Prognoze precīza!

Jānis Kalniņš uzņem labi ieskrējušos Znaroku un viņa “Spartak”. Jānim nu būs daudz spēles laika un noteikti tas dos pārliecību, jo viņa kolēģis vārtos ir guvis traumu un nespēlēs vismaz mēnesi.

“Jokeri”t labi iesākuši jauno kalendāro gadu, pirmajā spēlē atspēlējās pret CSKA no 2-4, taču tomēr beigās piekāpās papildlaikā. Otra spēle bija pret vāji spēlējošo “Soči” komandu – droša uzvara 5-0. Jānim sausā spēlē un tieši tas fakts man patīk, jo divas spēles sausā aizvadīt būs diezgan liels izaicinājums, sevišķi ja pretiniekos ir “Spartak” vienība, kura daudz uzbrūk un met pa vārtiem.

Spartak ir gadu iesākuši visai labi, manuprāt, kā arī rezultatīvi – 9 vārti divās spēlēs. Ļoti laba spēle pret Magņitogorsku nedēļas sākumā, taču vārtsarga kļūda pēdējā spēles minūtē neļāva izcīnīt punktus spēlē. Otrajā šīs nedēļas mačā ļoti labs sniegums gan uzbrukumā, gan vārtos Hudačekam un šīs sezonas, manuprāt, labākā spēle kā arī uzvara – 6-2. “Spartak” vairākums ir ļoti bīstams (7. vieta līgā, tiesa “Jokerit” 4.).

Vismaz divi vārti no “Spartak” šodien ir laba izvēle šim mačam.

Prognoze precīza: “Spartak” uzvara 4:1

KHL. Helsinku "Jokerit" - Maskavas "Spartak": "Spartak" over 2
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
2.02
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs
Profesionāls tipsters
Par ekspertu

Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.

Eksperta statistika
Likmes
12
Precīzas
7
Zaudētas
4
Atgrieztas
1
Peļņa:
Likmes
44
Precīzas
22
Zaudētas
18
Atgrieztas
4
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT