Milāna, 19:00 @ 23.01.2021

Prognoze neprecīza!

Šodien Itālijas A sērija. Liels pārbaudījums līderei AC “Milan”, kas “San Siro” stadionā uzņem atraktīvo “Atalanta”. Milānas komanda šajā sezonā vietējā čempionātā zaudējusi tikai vienu reizi – pret Turīnas “Juventus”. Vienības sastāvā atgriezušies svarīgi spēlētāji – Ante Rebičs un Teo Ernandess.

Arī “Atalanta” ir ļoti labā formā: jau 12 nezaudētas spēles pēc kārtas visos turnīros. Tomēr šobrīd mazliet piebremzējusi. Iepriekšējā spēlē 0:0 pret Dženovu, bet jāpiebilst, ka tika atpūtināti vairāki līderi pirms spēles ar Milānu.

Kāds futbols sagaidāms? Atraktīvs un saistošs. Vairāk bumba varētu būt Milānai, bet “Atalanta” spēlēs mazliet brīvāk. Uzskatu, ka “Atalanta” šajā spēlē nezaudēs un abas komandas gūs vārtus.

Prognoze neprecīza: “Atalanta” uzvarēja ar 3:0

Itālijas A sērija. AC "Milan" - Bergamo “Atalanta”: 2X + Abas komandas gūs vārtus
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.90
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks
Sportacentrs.com TV futbola komentētājs
Par ekspertu

Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Arī Eiropas futbolā Arkādijs ir iekšā - vairāk seko Itālijai, Anglija, Vācijai un Krievijai, kā arī dievina izlašu spēles. Prognozes uz Latvijas un vadošajiem Eiropas futbola čempionātiem.

Eksperta statistika
Likmes
6
Precīzas
1
Zaudētas
5
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
37
Precīzas
10
Zaudētas
26
Atgrieztas
1
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
100% cashback līdz 40 EUR! SAŅEMT