Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Ilgtermiņa prognoze par Bļugera sniegumu

Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Teodors Bļugers trešo sezonu pēc kārtas pārstāv Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandu Pitsburgas “Penguins”. Sezonas pirmā daļa latvietim padevusies visai veiksmīga, jo 25 aizvadītajās spēlēs izdevies tikt pie 13 rezultativitātes punktiem, no kuriem četri ir gūti vārti.

NHL regulārā sezona šosezon ir 56 spēļu gara, un “Penguins” palicis vēl 31 mačs ko aizvadīt. Totalizators “Betsafe” piedāvā visai interesantu likmi, ka Bļugers regulārajā sezonā kopā gūs vismaz astoņus vārtus, un koeficients ir 2,20. Citiem vārdiem runājot – latvietim atlikušajā 31 spēlē četrreiz jāraida ripa vārtos.

Lai šī prognoze piepildītos, Bļugeram jābūt precīzam reizi septiņās spēlēs. Sezonas pirmajā daļā uzbrucējs bijis rezultatīvāks, jo vidēji vārti gūti ik pēc sešām spēlēm. Pagājušā sezona bija Bļugeram labākā NHL karjerā, 69 spēlēs tiekot pie deviņiem vārtiem (vidēji vārti ik pēc septiņiem mačiem) un sakrājot kopumā 22 punktus.

Aizvadītajā sezonā Bļugera uzņemtais temps bija viens punkts ik pa trim spēlēm, bet šosezon latvietim vidēji sanāk izcelties ar vienu punktu ik pēc divām spēlēm. Tādā tempā turpinot, Bļugers noslēgs sezonu ar 28 rezultativitātes punktiem

Prognoze neprecīza: Bļugeram regulārajā sezonā septiņi gūti vārti

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Bļugers regulārajā sezonā kopā gūs vismaz 8 vārtus
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients2.10
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29