40 EUR bezriska likme
Saņemt

Grieķijas lielākais derbijs Eirolīgā

Pirejas, 21:00 @ 05.02.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!
Šodien Grieķijas derbijs Eirolīgas ietvaros: Pireju “Olympiacos” pret Atēnu “Panathinaikos”. “Olympiacos” basketbolisti izcīnījuši tikai vienu uzvaru iepriekšējās piecās kārtās. Ja pret Milānas “Olimpia” tika piedzīvots kārtīgs zaudējums, tad pret “Barcelona” un Kauņas “Žalgiri” spēlēs tika zaudētas tikai pašās beigās – no uzvaras komandu šķīra viens precīzs metiens.

Savukārt “Panathinaikos” ir izteikta mājas komanda, kura visu sezonu spēlē kā pa kalniem – uzvaras mijas ar zaudējumiem. Tomēr uzskatu, ka uzvaru izcīnīs Pireju komanda – sastāvs ir krietni labāks, komanda vēl cīnās par iekļūšanu “play off”, kā arī tai palīdzēs mājas sienas. Motivācija nav jāmeklē, kamēr “Panathinaikos” komandai nepalīdzēs viens no komandas svarīgākajiem spēlētājiem Nemanja Nedovičs. Uzskatu, ka komanda uzvarēs vismaz ar 8 punktu pārsvaru jeb handikaps – 7,5.

Prognoze neprecīza: “Panathinaikos” uzvara ar 88:77

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa! [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Eirolīga, “Olympiacos” vs. "Panathinaikos": -7,5 handikaps "Olympiacos"
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.91
Prognozi piedāvā
Viktorija Kamaza, eksperts, likme.tv
Sporta reportiere
TV personība un sporta raidījumu vadītāja, kuras lielākā kaislība ir ULEB Eirolīga. Viktorija basketbolu atspoguļo jau vairāk kā astoņus gadus un ir apceļojusi teju visu Eiropu, veidojot reportāžas tieši par basketbola mačiem. Prognozes viņai palīdz veikt ne tikai padziļinātā interese par Eirolīgu, bet arī sievišķā intuīcija.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes8
Precīzas4
Zaudētas4
Atgrieztas0
Peļņa:-0,92