Pirejas, 21:00 @ 05.02.2021

Prognoze neprecīza!
Šodien Grieķijas derbijs Eirolīgas ietvaros: Pireju “Olympiacos” pret Atēnu “Panathinaikos”. “Olympiacos” basketbolisti izcīnījuši tikai vienu uzvaru iepriekšējās piecās kārtās. Ja pret Milānas “Olimpia” tika piedzīvots kārtīgs zaudējums, tad pret “Barcelona” un Kauņas “Žalgiri” spēlēs tika zaudētas tikai pašās beigās – no uzvaras komandu šķīra viens precīzs metiens.

Savukārt “Panathinaikos” ir izteikta mājas komanda, kura visu sezonu spēlē kā pa kalniem – uzvaras mijas ar zaudējumiem. Tomēr uzskatu, ka uzvaru izcīnīs Pireju komanda – sastāvs ir krietni labāks, komanda vēl cīnās par iekļūšanu “play off”, kā arī tai palīdzēs mājas sienas. Motivācija nav jāmeklē, kamēr “Panathinaikos” komandai nepalīdzēs viens no komandas svarīgākajiem spēlētājiem Nemanja Nedovičs. Uzskatu, ka komanda uzvarēs vismaz ar 8 punktu pārsvaru jeb handikaps – 7,5.

Prognoze neprecīza: “Panathinaikos” uzvara ar 88:77

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa!

Eirolīga, “Olympiacos” vs. "Panathinaikos": -7,5 handikaps "Olympiacos"
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
1.91
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Viktorija Kamaza
Sporta reportiere
Par ekspertu

TV personība un sporta raidījumu vadītāja, kuras lielākā kaislība ir ULEB Eirolīga. Viktorija basketbolu atspoguļo jau vairāk kā astoņus gadus un ir apceļojusi teju visu Eiropu, veidojot reportāžas tieši par basketbola mačiem. Prognozes viņai palīdz veikt ne tikai padziļinātā interese par Eirolīgu, bet arī sievišķā intuīcija.

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
8
Precīzas
4
Zaudētas
4
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT