Francijas klasika Superkausa finālā

Lansa, 22.00 @ 13.01.2021

Prognoze precīza!

Francijas superkluba PSG jaunajam galvenajam trenerim Maurisio Početino jau nieka 11 dienas pēc stāšanās amatā būs pirmā iespēja iegūt trofeju – Francijas Superkausa cīņa pret parīziešu nīstāko pretinieci Marseļas “Olympique”. Lai arī abu komandu savstarpējās spēles ierasti ir visnotaļ rezultatīvas – gan vārtu, gan kartīšu ziņā -, trešdienas vakarā Lānsā šoreiz varētu sagaidīt ne tik atklātu futbolu. Arī pirmajā savstarpējā spēlē šosezon pieredzējām tikai vienu precīzu sitienu – marseļieši Parīzē negaidīti uzvarēja ar 1:0.

Pirmkārt, trofejas cena varētu likt Marseļas “Olympique” spēlēt izteikti no aizsardzības, samazinot gan pašas, gan arī pretinieku momentu skaitu. Otrkārt, PSG uzbrukuma līnijā atgriezušies Neimārs un Mauro Ikardi, kuri varētu iziet arī pamatsastāvā, taču diezin vai viņi vēl ir labākajā formā. Toties tiek runāts par Kiljana Mbapē iespējamo palikšanu uz soliņa – Mbapē sportiskā snieguma kritums jau kādu laiku ir diezgan bieža tēma franču medijos.

Treškārt, Početino vēl tikai mēģina pielāgot komandu savām prasībām un komanda vēl tikai mēģina pierast pie argentīnieša vēlmēm – pirmajos mačos būtiskākā izmaiņa bijusi centra pussarga Marko Verrati kļūšana praktiski par uzbrūkošo pussargu jeb “desmitnieku”. Un, ceturtkārt, Lānsā sola vēsu laiku un, ļoti iespējams, nokrišņus, kas arī varētu traucēt atraisīties komandu uzbrukumam.

Prognoze precīza: PSG uzvara ar 2:1

Francijas Superkauss, PSG – Marseļas "Olympique": mazāk par 3,5
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.66
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda
Sportacentrs.com apskatnieks
Par ekspertu

Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.

Likmes
12
Precīzas
1
Zaudētas
11
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
232
Precīzas
104
Zaudētas
124
Atgrieztas
4
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT