Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Francijas klasika Superkausa finālā

Lansa, 22.00 @ 13.01.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Francijas superkluba PSG jaunajam galvenajam trenerim Maurisio Početino jau nieka 11 dienas pēc stāšanās amatā būs pirmā iespēja iegūt trofeju – Francijas Superkausa cīņa pret parīziešu nīstāko pretinieci Marseļas “Olympique”. Lai arī abu komandu savstarpējās spēles ierasti ir visnotaļ rezultatīvas – gan vārtu, gan kartīšu ziņā -, trešdienas vakarā Lānsā šoreiz varētu sagaidīt ne tik atklātu futbolu. Arī pirmajā savstarpējā spēlē šosezon pieredzējām tikai vienu precīzu sitienu – marseļieši Parīzē negaidīti uzvarēja ar 1:0.

Pirmkārt, trofejas cena varētu likt Marseļas “Olympique” spēlēt izteikti no aizsardzības, samazinot gan pašas, gan arī pretinieku momentu skaitu. Otrkārt, PSG uzbrukuma līnijā atgriezušies Neimārs un Mauro Ikardi, kuri varētu iziet arī pamatsastāvā, taču diezin vai viņi vēl ir labākajā formā. Toties tiek runāts par Kiljana Mbapē iespējamo palikšanu uz soliņa – Mbapē sportiskā snieguma kritums jau kādu laiku ir diezgan bieža tēma franču medijos.

Treškārt, Početino vēl tikai mēģina pielāgot komandu savām prasībām un komanda vēl tikai mēģina pierast pie argentīnieša vēlmēm – pirmajos mačos būtiskākā izmaiņa bijusi centra pussarga Marko Verrati kļūšana praktiski par uzbrūkošo pussargu jeb “desmitnieku”. Un, ceturtkārt, Lānsā sola vēsu laiku un, ļoti iespējams, nokrišņus, kas arī varētu traucēt atraisīties komandu uzbrukumam.

Prognoze precīza: PSG uzvara ar 2:1

Prognozes rezultāts:Precīza
Francijas Superkauss, PSG – Marseļas "Olympique": mazāk par 3,5
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.66
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90