40 EUR bezriska likme
Saņemt

Fināls Singapūrā: Bubļiks pret nākamo lielo lietu Popirinu

Singapūra, 10:00 @ 28.02.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Šodien mans skats ir uz Singapūras ATP 250 turnīra finālu, kur savā starpā tiksies divi jaunie talanti. 23 gadus vecais Aleksandrs Bubļiks no Kazahstānas un 21 gadu vecais Austrālijas pārstāvis Aleksejs Popirins.

Bubļikam šis jau būs ceturtais fināls karjerā (bilance 1:3), kamēr Popirinam šis ir pirmais fināls ATP līmenī. Abi tenisisti vienu reizi ir tikušies savā starpā, tiesa “Challenger” līmenī, kur pirms trīs gadiem parāks trijos setos bija Popirins.

Popirins Singapūras turnīru aizvada ļoti jaudīgi. Pusfinālā uzveikts “Grand Slam” čempions Marins Ciličs, tadēļ var teikt, ka viņš ir uz viļņa. Arī kopumā viņš aizvada labu sezonu. “Australian Open” piecos setos uzveica visiem labi zināmo beļģi Davidu Gofīnu. Uzskatu, ka šis Popirinam ir izlaušanās gads. Daudzi uzskata, ka Popirins ir nākamā lielā lieta – nākamais TOP spēlētājs.

Bubļiks ir ļoti interesants spēlētājs, kuram pievērst uzmanību. Var spēles laikā servēt “no apakšas” un izpildīt dažādus pārgalvīgus sitienus, kā arī būt paviršs, tadēļ mana prognoze, ka finālā uzvaru izcīnīs Popirins.

Prognoze precīza: Popirina uzvara 2:1

Ekskluzīvais piedāvājums: sporta likmes bez riska līdz 50 eiro [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Popirina uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 2.31
Prognozi piedāvā
Rihards Emuliņš, eksperts, likme.tv
Latvijas čempions tenisā
Rihards ir spējis iekļūt ATP reitingā, pārstāvējis Latvijas izlasi Deivisa kausa izcīņā, uzvarējis Latvijas čempionātā, kā arī kļuvis par BUCS (British Universities and Colleges Sport) līgas čempionu University of Stirling sastāvā un ir šī brīža 5. vietas īpašnieks Latvijas tenisa reitingā. Šobrīd Rihards ir ne tikai tenisa treneris, bet arī raidījuma ‘’Tenisamānija’’ vadītājs, mājas lapas webtennistraining.com izveidotājs un tenisa grāmatas "Shortcut To Success" autors.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes3
Precīzas1
Zaudētas1
Atgrieztas0
Peļņa:+1,11