40 EUR bezriska likme
Saņemt

EuroBasket 2022: Latvija ceļā pēc revanša pret Bulgāriju

Rīga, 19:30 @ 20.02.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Šajā mačā var izšķirties mūsu valstsvienības liktenis par iekļūšanu uz nākošo Eiropas basketbola čempionātu. Lai to garantētu jau šovakar, ir jāuzvar Bulgārija ar plus septiņiem punktiem. Teorētiski der arī seši, taču ja uzvara būs ar mazāk kā sešiem punktiem, viss tiks izšķirts pēdējā spēlē pret Grieķiju.

Pagarinājumā piedzīvotais zaudējums pirmajā duelī bija zināmā mērā ļoti liels pārsteigums. Domāju, ka daudziem prognozes uz to maču nesakrita ar rezultātu. Šodien Latvija spēlēs savā laukumā, kas noteikti uzskatāma par priekšrocību. Alkas pēc revanša un vēlme atriebties arī par sieviešu izlasi ir labi pamatnosacījumi, lai pēc mača laukumu atstātu kā uzvarētāji.

Latvijas izlases sastāvu, atšķirībā no Bulgārijas izlases, ir papildinājuši Eirolīgas spēlētāji. “Khimki” komandas latviešu duets Timma un Bertāns būs ierindā uz šo sabraukumu. Par nelaimi bulgāriem, viņu rindās nebūs “Olympiacos” spēlējošais  Aleksandrs Vezenkovs.

Uzskatu, ka uz papīra Latvijai ir labāks sastāvs. Uz šo dueli mums ir vairāk plusi, nekā mīnusi. Mana prognoze: Latvijas uzvara ar vairāk kā sešu punktu pārsvaru jeb handikaps -13,5.

Ekskluzīvais piedāvājums: sporta likmes bez riska līdz 50 eiro [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Latvijas uzvara ar handikapu -13,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.75
Prognozi piedāvā
Lauris Lizbovskis, eksperts, likme.tv
Sporta ziņu leģenda
Lauris Lizbovskis ir sporta ziņu leģenda - TV ekrānos viņa sagatavotos sižetus vērojam jau no 90-tajiem gadiem, kad vēl pastāvēja leģendārais kanāls LNT. Lizbovskis liks lietā savu milzīgo pieredzi, lai sniegtu savas prognozes uz dažādiem sporta notikumiem. Viņa interešu lokā ietilpst vairāki sporta veidi: sākot no basketbola un beidzot ar skeletonu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes33
Precīzas10
Zaudētas21
Atgrieztas2
Peļņa:-4,25