40 EUR bezriska likme
Saņemt

Ekspreša prognoze: UFC 271 cīņu šovs!

Hjūstona, 5:00 @ 13.02.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Izraels Adesanja naktī uz svētdienu aizstāvēs čempionu jostu pret Robertu Vitakeru. Interesanti, ka Adesanja tieši pret Vitakeru arī ieguva čempiona jostu, taču prognozi izdarīšu ne tikai par vakara galveno cīņu, bet arī par vienu iepriekš, kurā tiksies Deriks Luiss un Tajs Tuvasa.

Tuvasa ir lieliska personība, to pašu var teikt par Luisu, kuru arī uzskatu par favorītu šajā duelī. Pirmkārt, Luisam ir lielisks nokauta spēks, kā arī viņš uzvarējis praktiski visas cīņas, kas nav saistītas ar titula aizstāvēšanu, tāpēc prognozēju viņa uzvaru pār Tuvasu.

Runājot par titulcīņu, tad Adesanja, manuprāt, ir labākais straikeris, viņam ir fantastiska bilance kikboksā un viņš kopumā ir izcils kikbokseris. Vitakers ir bīstams, bijis arī čempions, tomēr Adesanja ar savām uzbrukuma spējām apliecinās savu pārākumu un nosargās jostu.

Ekspreša prognoze: Luisa uzvara x Adesanjas uzvara

Prognoze neprecīza: Tuvasas uzvara 2. raundā

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Luisa un Adesanjas uzvaras
Veikt likmi
KategorijaUFC
Koeficients 2.02
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71