40 EUR bezriska likme
Saņemt

Ekspreša prognoze: Zviedrijai un Spānijai jāpierāda, ka ir labākas

Batumi, 19:00 @ 11.11.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā palikušas vēl divas kārtas. Ceturtdienas vakarā B grupā norisināsies divas spēles. Vispirms priekšpēdējā vietā esošā Gruzija sacentīsies ar Zviedriju, kas pašlaik ar 15 punktiem ir līdere, taču otrās vietas īpašniece Spānija min uz papēžiem ar 13 punktiem.

Zviedrija uz spēli ieradīsies ļoti motivēta, jo punktu zaudēšanu tā nevar atļauties, kamēr Gruzija neko diži nevar mainīt, jo ar šo maču noslēgs kvalifikāciju. Savā starpā izlases tikās martā, kad zviedri bija krietni labāki, tomēr galarezultātā izcīnīja minimālu uzvaru ar 1:0. Prognozēju, ka ceturtdienas vakarā Zviedrija vēlreiz triumfēs.

Nepilnas trīs stundas vēlāk Grieķija uzņems Spāniju. Par situāciju tabulā jau minēju, bet grieķi līdz otrai vietai, kas garantētu vietu pārspēlēs, teorētiski var aizķerties, taču tas būs grūti izdarāms. Astoņās savstarpējās spēlēs spāņi zaudējuši tikai vienreiz, tam notiekot tālajā 2003. gadā. Punktus Spānijai vajag, tāpēc prognozēju viņu uzvaru.

Ekspreša prognoze: Zviedrijas uzvara (1,42) x Spānijas uzvara (1,40)

Prognoze neprecīza: Gruzijas uzvara 2:0

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Zviedrijas un Spānijas uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.03
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71