Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Ekspreša prognoze: Ukraina un Horvātija uzvarēs

Berlīne, 13:00 @ 11.09.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Eurobasket 2022 svētdienā redzēsim noslēdzošos astotdaļfinālus, kuros savā starpā tiksies C un D grupas četras labākās komandas.

Pirmajā spēlē Ainara Bagatska vadītā Ukrainas izlase, kas C grupā ierindojās otrajā vietā ciešot zaudējumus pret Grieķiju un Horvātiju, tiksies pret D grupas trešajā vietā finišējušo Polijas izlasi, kas nestabili aizvadīja grupu turnīru. Ukrainas izlase grupu turnīrā parādīja, ka ir atbraukusi ļoti bīstama, sastāvā pulcējot arī NBA spēlētājus Mihaiļuku un Lenu un var izrādīt pretestību ikvienai komandai, ko parādīja arī pret Grieķiju, puslaikā esot vadībā ar 7 punktiem, kā arī uzvarot Itāliju. Šajā spēlē prognozēju Ukrainas uzvaru, jo gan uz papīra, gan pēc parādītās spēles turnīrā Ukraina ir labāka komanda, kas šodien jāapliecina laukumā.

Otrajā spēlē Somijas izlase, kas ierindojās otrajā vietā D grupā, tiksies pret Horvātijas izlasi, kas visas spēles  nospēlējot ļoti sīvi, ierindojās trešajā vietā C grupā, bet parādīja to, ka šajā turnīrā var cīnīties ar ikvienu komandu, komandā pulcēti NBA spēlētāji Bogdanovičs, Zubačs, Šaričs, kuriem blakus Eirolīgas spīdekļi Hezonja un Smits. Lai gan Horvātijas izlasei ir problēmas nospēlēt pagaidām turnīrā stabili visas 40 minūtes, komanda ir ļoti labā turnīra “zarā”, lai pacīnītos pat par medaļām, līdz ar to uzskatu, ka šodien horvāti parādīs savu favorītes statusu pret Somijas izlasi un uzvarēs.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: -1.5 handikaps Ukraina x - 1.5 handikaps Horvātija
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients3.00
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73