40 EUR bezriska likme
Saņemt

Ekspreša prognoze: Turcija un Beļģija izrādīs pretestību

Berlīne, 13:00 @ 10.09.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Eurobasket 2022 klāt izslēgšanas spēles un sākam ar astotdaļfināla spēlēm.

Pirmajā spēlē gaidāms intriģējošs duelis starp Turcijas un Francijas izlasēm, kuras katrā no turnīriem kurā piedalās mērķē tikai uz augstākajām vietām un tam ir pamatots iemesls. Turcijas rindās redzam NBA spēlējošos Korkmazu, Šengunu, Eirolīgas spīdekli Larkinu un citus meistarīgus spēlētājus, kas spēlē augstā līmenī. Francijas izlase noteikti liek pretī vēl spēcīgāku sastāvu ar Gobēru, Fourņē, Okobo, Luvavu Kaborē un pamatoti šajā spēlē ir favorīte. Grupu turnīrā Turcija piedzīvoja divus zaudējumus, skandalozā spēlē piekāpjoties Gruzijai un sīvā galotnē Spānijai, kas ļāva grupā ierindoties otrajā vietā, kamēr Francija zaudējot Vācijai un Slovēnijai grupā finišēja trešie un savu labāko basketbolu vēl meklē.

Manas domas, ka šajā spēlē redzēsim sīkstu duelēšanos un nebūšu pārsteigts, ja turki pat izcīnītu uzvaru, bet drošāk šajā spēlē ir Turcijas komandas handikaps, kas ir pietiekami augsts. Tendences rāda, ka Francijas izlase grupu turnīrā uzvarētā spēles uzvarēja vidēji ar septiņiem punktiem, līdz ar to mana prognoze: Turcija nezaudēs ar vairāk kā 12 punktiem.

Otrajā spēlē tiekas B grupas uzvarētāja Slovēnija, kas piedzīvoja zaudējumu tikai pret Vāciju, pret Beļģijas izlasi, kas A grupā ierindojās ceturtajā vietā, piekāpjoties Melnkalnes un Turcijas izlasēm, bet pieveicot grupas uzzvarētājus Spāniju. Skatoties tendences, Beļģija abas zaudētās spēles zaudēja vidēji ar 10.5 punktiem un kopumā lieliski spēlēja arī pret grupas līdervienībām, kamēr Slovēnija uzvarētās spēles uzvarēja vidēji ar 9 punktiem. Mana prognoze, ka Slovēnija šajā mačā uzvarēs, bet pārsvars nebūs lielāks kā 20.5 punkti.

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: +11.5 handikaps Turcija x +20.5 handikaps Beļģija
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.57
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73