Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Ekspreša prognoze: Somijai un Vācijai labas izredzes tikt pusfinālā

Berlīne, 18:15 @ 13.09.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Eurobasket ceturtdļafināli ir klāt, turnīrā palikušas labākās astoņas komandas, starp kurām ir turnīra favorītes Grieķija un Slovēnija, kā arī pārsteiguma autores Somija, Polija. Šodienas uzmanība pirmajiem diviem ceturtdaļfināliem, kuros spēlēs Spānija pret Somiju un Vācija pret Grieķiju.

Pirmajā spēlē A grupas uzvarētāja Spānija, kura astotdaļfinālā trillerī uzvarēja Lietuvas izlasi, izcilu spēli aizvadot Lorenzo Braunam, tiksies pret D grupas otrās vietas ieguvēju Somiju, kas izcilu spēli aizvadot Lauri Markanenam tika pie uzvaras pret talantīgo Horvātijas izlasi. Spānijas izlase nav vairs Spānijas izlase, kas tā bija brāļu Gazolu laikā un arī šajā turnīrā redzam, ka daudz atkarīgs no Lorenzo Brauna darbībām un jau grupu turnīrā redzējām neizteiksmīgas spēles kā pret Beļģiju. Somijas izlase arī grupu turnīru aizvadīja kā pa “amerikāņu kalniņiem”, tiekot pie trīs uzvarām un dieviem zaudējumiem, bet pēdējās spēlēs jau trīs uzvaras pēc kārtas. Šajā spēlē uzskatu, ka Somija izrādīs pretestību un var pat uzvarēt spēli. Spānija no sešām spēlēm tikai divas spēles uzvarējusi ar vairāk kā 10 punktiem. Mana prognoze, ka Somija nezaudēs spēli ar vairāk kā 10 punktiem.

Otrajā spēlē C grupas uzvarētāja Grieķija, kas turnīrā vēl nav zaudējusi nevienu spēli, tiksies pret B grupas otro vietu Vāciju, kas turnīru aizvada savās mājās Vācijā, Ķelnē un līdz šim demonstrējusi ļoti saturīgu basketbolu, piekāpjoties tikai sīvā cīņā Slovēnijas izlasei. Šajā spēlē Grieķija ir favorīte, bet astotdaļfinālā sīvā cīņā tika galā ar Čehijas izlasi. Šajā spēlē uzskatu, ka Vācija savā laukumā izrādīs sīvu pretestību un pacīnīsies par uzvaru pret Grieķijas izlasi. Vācijai ir pietiekami sabalansēts un atlētisks sastāvs, lai ierobežotu turnīra spilgtāko zvaigzni Janni Antetekounmpo.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: +9 handikaps Somija x +7.5 handikaps Vācija
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.68
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73