Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Ekspreša prognoze: PSG un “Shakhtar” uzvarēs

Parīze, 19:45 @ 07.12.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Parīzes “Saint-Germain” pirms pēdējās UEFA Čempionu līgas kārtas garantējusi otro vietu un tikšanu tālāk, bet pretī Francijas flagmanim stāsies “Club Brugge”, kas vēl cīnās par trešo pozīciju un tikšanu uz Eiropas līgu. Pēdējos divos Francijas čempionāta mačos PSG spēlējusi neizšķirti, tāpēc vairāk kā skaidrs, ka komanda grib atgriezties uz panākumu takas.

“Club Brugge” kontā ir trīs panākumi pēc kārtas, un septembrī savstarpējā duelī tika sadalīti punkti. Beļģijas komandai nebūs citu variantu kā censties mesties uz priekšu un tikt pie uzvaras, tomēr PSG savā kvalitātēm pamazām ieskrienas, tāpēc prognozēju komandas uzvaru.

Citā mačā sacentīsies Doņeckas “Shakhtar” un Tiraspoles “Sheriff”. Nevienai no komandām šajā duelī nekas neizšķiras, tomēr ar lielāku motivāciju doties laukumā varētu Ukrainas komanda, kura spēlēs savu skatītāju priekšā un kura spējusi tikt tikai pie viena punkta. Prognozēju, ka “Shakhtar” izcīnīs trīs punktus.

Ekspreša prognoze: PSG uzvara (1,33) x “Shakhtar” uzvara (1,57).

Prognoze neprecīza: “Shakhtar” – “Sheriff” 1:1

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: PSG uzvara x "Shakhtar" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.08
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71