40 EUR bezriska likme
Saņemt

Ekspreša prognoze: Polija nospēlēs līdzīgi un Vācija iekļūs finālā

Berlīne, 18:15 @ 16.09.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Eurobasket 2022 vairs palikušās tikai četras spēles un tieši tikpat komandas palikušas turnīrā. Pusfinālā iekļuvušas Vācija, Spānija, Francija un pagaidām lielākās sensācijas autore Polija. No turnīra atvadījušās trīs turnīra spilgtākās zvaigznes ar savā izlasēm, – Luka Dončičs un Slovēnija, Jannis Antetekunmpo un Grieķija, Nikola Jokičs un Serbija.

Pirmajā pusfinālā sensācijas autore Polija, kas grupu turnīru noslēdza D grupas trešajā vietā, astotdaļfinālā pieveica Ainara Bagatska trenēto Ukrainu un ceturtdaļfinālā sensacionāli pieveica Slovēniju, spēles laikā esot vadībā ar 23 punktu pārsvaru, tiksies pret Francijas izlasi, kura “nāves grupā” jeb B grupā ierindojās trešajā vietā, astotdaļfinālā caur adatas aci pagarinājumā pieveica Turcijas izlasi un līdzīgā manierē pagarinājumā ceturtdaļfinālā pieveica Itālijas izlasi. Šajā duelī favorīte ir Francija, kuras sastāvā NBA un Eirolīgā nākamajā sezonā spēlēs desmit spēlētāji, kamēr no Polijas izlases neviens, bet šis turnīrs un sevišķi Polijas izlasi ir pierādījusi, ka rezultāti tiek izšķirti uz laukuma nevis uz papīra. Francija šajā turnīrā tikai vienu no septiņām spēlēm ir uzvarējusi ar vairāk kā divpadsmit punktu pārsvaru, līdz ar to prognozēju, ka arī zem šī handikap palīdīs Polijas izlase un mūs sagaida līdzīga spēle.

Otrajā pusfinālā mājiniece Vācija, kas grupu turnīru B grupā noslēdza noslēdza otrajā vietā, astotdaļfinālā pieveica Melnkalni, ceturtdaļfinālā pārliecinoši tika galā ar Grieķiju un pagaidām lieliski izmanto, ka visas spēles aizvada savā valstī, tiksies pret Spānijas izlasi, kas uzvarēja A grupā, astotdaļfinālā sīvā cīņā pagarinājumā pieveica Lietuvu, astotdaļfinālā, atspēlējoties no 15 punktu deficīta tika galā ar Somiju. Šajā duelī manas simpātijas Vācijas izlasei, kas demonstrē lielisku komandas basketbolu un visam bonusā spēlē savā laukumā, arī skatoties sastāvus, praktiski katrā pozīcijā pārsvars ir Vācijai un uzskatu, ka komanda iekļūs finālā.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Ekspreša prognoze: Polija +12.5 handikaps x Vācija -2.5 handikaps
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.63
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73