40 EUR bezriska likme
Saņemt

Ekspreša prognoze: “Pinar Karsiyaka” un “Barcelona” jāuzvar viesos

Stambula, 18:00 @ 16.03.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Nacionālajos basketbola čempionātos šovakar vairākas interesantas spēles. Turcijā “Besiktas”, kas uzvarējusi pēdējās četras no piecām spēlēm, savā laukumā uzņems vienu no spēcīgākajām turku komandām “Pinar Karsiyaka”. Viesu komandas sastāvs ir labi komplektēts un tai ir labi leģionāri, tomēr aizvadītajās divās spēlēs piedzīvotas neveiksmes.

Sezonas pirmajā spēlē, kas risinājās novembra vidū, izbraukumā triumfēja “Besiktas”. Noteikti, ka “Pinar Karsiyaka” gribēs revanšēties, turklāt komandai ir viena no labākajām izbraukuma bilancēm turnīrā, tāpēc prognozēju, ka “Karsiyaka” uzvarēs ar vismaz diviem punktiem.

Spānijas čempionātā divu Eirolīgas komandu duelis jeb “Baskonia” pret “Barcelona”. Jau divas reizes šajā sezonā Barselona piekāpusies Vitorijas komandai, taču nedomāju, ka “Barcelona” vēl vienu reizi zaudēs, turklāt Katalonijas komanda noteikti grib apsteigt “Real” turnīra tabulā. Prognozēju, ka Barselona uzvarēs ar vismaz diviem punktiem.

Ekspreša prognoze: “Pinar Karisyaka” -1,5 x “Barcelona” -1,5

Prognoze neprecīza: “Besiktas” uzvara 77:71

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Pinar Karsiyaka" -1,5 x "Barcelona" -1,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.86
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73