5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Ekspreša prognoze: “Partizan” un “Virtus” būs pārākas

Andora, 21:00 @ 10.11.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Trešdiena ir ULEB Eirokausa diena! Šovakar pievērsīšu uzmanību divām spēlēm – vispirms “Andorra” savā laukumā tiksies ar Rodiona Kuruca pārstāvēto “Partizan”. Spānijas komanda gan ACB līgā, gan Eirokausā spēlē nestabili, savukārt “Partizan” šosezon vēl nav piedzīvojusi nevienu zaudējumu.

“Partizan” ir labi komplektēta komanda, un viens no līderiem ir Kevins Panters, kurš vēl pagājušajā sezonā bija viens no galvenajiem punktu guvējiem Milānas “Olimpia”. Žeļko Obradoviča vadītā komanda šosezon ir ar lielām ambīcijām, tāpēc jau no pirmajiem mačiem laiku lieki netērē. Uzskatu “Partizan” par šī dueļa favorīti un prognozēju, ka viesos komanda pārspēs “Andorra” ar vismaz diviem punktiem (handikaps -2).

“Virtus”, kuras mērķis arī ir tikai un vienīgi iekļūšana ULEB Eirolīgā un kuras sastāvā ir tādi vīri kā Marko Belineli un Milošs Teodosičs, tiksies ar “Valencia”, kas vēl pagājušajā sezonā bija daļa no spēcīgākās basketbola līgas Eiropā. Valensijas komplektācija šosezon ir sliktāka kā iepriekš, par ko liecina rezultāti gan šajā turnīrā, gan ACB līgā.

Noteikti, ka “Virtus” ir ļoti saniknota pēc pagājušās nedēļas zaudējuma pret “Buducnost”, jo izlaida lielu pārsvaru, tāpēc prognozēju, ka komanda uzvarēs ar vismaz trim punktiem (handikaps -3).

Ekspreša prognoze: “Partizan” handikaps -2 (1,74) x “Virtus” handikaps -3 (1,48)

Prognoze neprecīza: “Andorra” uzvara 61:60

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Partizan" handikaps -2 x "Virtus" handikaps -3
KategorijaBasketbols
Koeficients2.58
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes3
Precīzas0
Zaudētas3
Atgrieztas0
Peļņa:-3,00
Prognozes172
Precīzas78
Zaudētas94
Atgrieztas0
Peļņa:-4,89

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT