40 EUR bezriska likme
Saņemt

Ekspreša prognoze: “Monbus Obradoiro” un “Lenovo Tenerife” izcīnīs uzvaras

Santjāgo, 20:00 @ 29.09.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Eiropas spēcīgākais nacionālais čempionāts jeb ACB Liga Endesa ir sācies ar aizraujošu spēli starp “Granada” un “Real Madrid”, kur sīvā spēlē uzvarēja esošie čempioni. Šodien ACB Liga Endesa pirmā spēļu kārta turpinās ar vēl vairākām interesantām spēlēm. Mana uzmanība divām spēlēm.

Pirmajā spēlē “Monbus Obradoiro” komanda tiksies pret Riharda Lomaža pārstāvēto “Casademont Zaragoza”. “Monbus Obradoiro” komandu šajā sezonā trenēs Mončo Fernandess, kurš bija arī pagājušās sezonas treneris, starpsezonā menedžments ļoti labi pastrādājis un komandai piesaistījis daudz meistarīgus spēlētājus, īpaši jāizceļ Leo Vestermana pievienošanās no Eirolīgas kluba “Monaco”, tāpat arī Mareka Blaževiča pievienošanās no “Žalgiris”, kā arī Horvātijas talanta Dragana Bendera pievienošanās pēc traumas no Telavivas “Maccabi”. Ļoti meistarīgi spēlētāji, kuri šosezon vēlēsies izmantot šo sezonu kā atspēriena punktu, lai atgrieztos Eirolīgā. Pretinieku “Casademont Zaragoza” arī piedzīvojušas vairākas izmaiņas, kluba galvenais treneris būs Martins Šillers, pie spēlētājiem, kuri pievienojušies jāizceļ Rihards Lomažs, Hovards Sant-Ross kā arī Kristians Mekovulu. Šajā spēlē dodu priekšroku “Monbus Obradoiro” komandai, jo, pirmkārt, komanda ļoti labi aizvadīja pirmssezonu, uzvarot Eirokausu komandu Oldenburgu, kā arī Eirolīgas komandu “Valencia”, otrkārt, komanda aizvadīs spēli savā laukumā, kas šajā mačā būs svarīgi.

Otrajā spēlē divu Eirokausu komandu duelis, Mārča Šteinberga pārstāvētā “BAXI Manresa” savā laukumā tiksies pret FIBA Čempionu līgas titulētāko komandu “Lenovo Tenerife”. “BAXI Manresa” starpsezonā šķīrusies no diviem pagājušās sezonas svarīgiem spēlētājiem Izmaela Bako un Čimas Monekes, vietā Džeriks Hārdings, Džastins Hamiltons, bet kopumā komanda ir uz papīra palikusi vājāka un arī uzrādītie rezultāti pārbaudes spēlēs vismaz sezonas ievadā nevieš augstas ekspektācijas. Pretinieki vakarā “Lenovo Tenerife” ne tikai saglabājusi savus līderus komandā, bet sastāvu papildinājuši ar Timu Abromaiti no “Unicaja”, Musā Diaņē no “Morabanc Andorra”, Kailu Viltjēru no Kanādas izlases, Haimi Fernandezu, jaunizcepto Eiropas čempionu ar Spānijas izlasi, līdz ar to uzskatu, ka komanda ir palikusi vēl spēcīgāka. Uzskatu, ka šajā spēlē, lai gan spēle notiek izbraukumā, uzvarēs tieši “Lenovo Tenerife”.

Prognozes rezultāts:Precīza
Ekspreša prognoze: "Monbus Obradoiro" -1.5 handikaps X "Lenovo Tenerife" -1.5 handikaps
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.95
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73