Berlīne, 21:30 @ 25.11.2021

Prognoze neprecīza!

Ceturtdienas vakarā ULEB Eirolīgā norisināsies piecas cīņas, taču izdarīšu prognozi par divām. Berlīnes “Alba”, kas 11 spēlēs tikusi tikai pie trim uzvarām, spēkosies ar labi spēlējošo un komplektēto Telavivas “Maccabi”. Skotijs Vilbekins, Ante Zizičs, Deriks Viljamss – tie ir tikai daži no “Maccabi” galvenajiem spēlētājiem.

Koeficients uz “Maccabi” ir pievilcīgs tādēļ, ka klubs nespēlē pārāk stabili izbraukumā, tomēr viesos piedzīvotas tikai divas neveiksmes. “Alba” pēc sastāva nav augšgala komanda kā, piemēram, “Olympiacos” un CSKA, kurām Telaviva zaudēja, tāpēc prognozēju “Maccabi” uzvaru ar vismaz diviem punktiem (handikaps -2).

Tajā pašā laikā divu Spānijas komandu duelis – “Baskonia” pret “Real”. Lai gan nomainīts galvenais treneris, tik krasas pārmaiņas nav notikušas, lai “Baskonia” pēkšņi spēlētu krietni labāk un varētu uzvarēt vienu no turnīra līderēm.

Madride spēlē lieliski gan Eirolīgā, gan Spānijas līgā, turklāt komanda uzvarējusi astoņos mačos pēc kārtas. Šosezon vienreiz “Real” jau pārspēja “Baskonia”, tāpēc prognozēju, ka Madride uzvarēs ar vismaz diviem punktiem (handikaps -2).

Ekspreša prognoze: “Maccabi” handikaps -2 (1,58) x “Real” handikaps -2 (1,50)

Prognoze neprecīza: “Alba” uzvara 91:86

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognoze: "Maccabi" handikaps -2 x "Real" handikaps -2
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
2.37
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis
Best4Sport TV ētera personība
Par ekspertu

Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.

Eksperta statistika
Likmes
15
Precīzas
4
Zaudētas
11
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
100
Precīzas
44
Zaudētas
56
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT