Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Ekspreša prognoze: “Maccabi” un “Real” pretī uzvarām

Berlīne, 21:30 @ 25.11.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Ceturtdienas vakarā ULEB Eirolīgā norisināsies piecas cīņas, taču izdarīšu prognozi par divām. Berlīnes “Alba”, kas 11 spēlēs tikusi tikai pie trim uzvarām, spēkosies ar labi spēlējošo un komplektēto Telavivas “Maccabi”. Skotijs Vilbekins, Ante Zizičs, Deriks Viljamss – tie ir tikai daži no “Maccabi” galvenajiem spēlētājiem.

Koeficients uz “Maccabi” ir pievilcīgs tādēļ, ka klubs nespēlē pārāk stabili izbraukumā, tomēr viesos piedzīvotas tikai divas neveiksmes. “Alba” pēc sastāva nav augšgala komanda kā, piemēram, “Olympiacos” un CSKA, kurām Telaviva zaudēja, tāpēc prognozēju “Maccabi” uzvaru ar vismaz diviem punktiem (handikaps -2).

Tajā pašā laikā divu Spānijas komandu duelis – “Baskonia” pret “Real”. Lai gan nomainīts galvenais treneris, tik krasas pārmaiņas nav notikušas, lai “Baskonia” pēkšņi spēlētu krietni labāk un varētu uzvarēt vienu no turnīra līderēm.

Madride spēlē lieliski gan Eirolīgā, gan Spānijas līgā, turklāt komanda uzvarējusi astoņos mačos pēc kārtas. Šosezon vienreiz “Real” jau pārspēja “Baskonia”, tāpēc prognozēju, ka Madride uzvarēs ar vismaz diviem punktiem (handikaps -2).

Ekspreša prognoze: “Maccabi” handikaps -2 (1,58) x “Real” handikaps -2 (1,50)

Prognoze neprecīza: “Alba” uzvara 91:86

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Maccabi" handikaps -2 x "Real" handikaps -2
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.37
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73