Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Ekspreša prognoze: kā spēlēs “Anadolu Efes” un “Alba”?

Stambula, 19:30 @ 03.12.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

ULEB Eirolīgā piektdienas vakarā vairāki interesanti mači, ieskaitot pērnās sezonas finālistu “Anadolu Efes” un “Barcelona” tikšanos. Uzskatu “Efes” par favorīti šajā spēlē, un Barselona palikusi bez galvenā saspēles vadītāja Nika Kalatesa. Jā, ir spēlētāji, kas var viņu aizstāt, tomēr “Anadolu Efes” ārējā līnija ir jaudīgākā visā Eirolīgā ar Rodrigo Boubā, Vasilje Miciču un Šeinu Larkinu priekšgalā.

Ņemot vērā visus turnīrus, Stambulas komanda izcīnījusi astoņas uzvaras pēc kārtas un beidzot spēlē basketbolu, kādu visi no viņiem gaida. Pieļauju, ka “Efes” šodien būs super motivēta turpināt panākumu sēriju, kas ļautu iegūt arī pozitīvu bilanci, tāpēc prognozēju, ka čempione pārspēs “Barcelona” ar vismaz diviem punktiem (handikaps -2).

Dienas pēdējā mačā Berlīnes “Alba” savā laukumā uzņems Milānas “Olimpia”. Pašlaik Itālijas komanda iekritusi tādā kā emocionālā bedrē, jo sastāvs nav mainījies, taču iepriekšējā mačā komanda spēlēja ļoti neizteiksmīgi pret “Olympiacos”. Izskatījās, ka iekšienē ir kādas nesaskaņas, ko varēja redzēt arī vienā no minūtes pārtraukumiem.

“Alba” ir ļoti sīksta komanda, īpaši jau savā laukumā, apliecinot to iepriekšējā kārtā, kad tika pārspēta Telavivas “Maccabi”. Prognozēju, ka Vācijas vienība turēs līdzi pretiniekiem un nezaudēs ar vairāk kā 11 punktiem (handikaps +11,5).

Ekspreša prognoze: “Anadolu Efes” handikaps -2 (1,67) x “Alba” handikaps +11,5 (1,41)

Prognoze neprecīza: “Barcelona” uzvara pagarinājumā 95:93

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Anadolu Efes" -2 x "Alba" +11,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.35
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73