40 EUR bezriska likme
Saņemt

Ekspreša prognoze: Favorītes izcīnīs svarīgas uzvaras

Tbilisi, 18:30 @ 06.09.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Eurobasket 2022 basketbola turnīrā sākas grupu turnīra 4. kārtas spēles A un B grupā.

Pirmajā spēlē A grupas tuvplāns, kurā pilnīgi visas komandas ir piedzīvojušas vismaz vienu zaudējumu un turnīra tabulā pamatīgs kokteilis. Mana uzmanība no šīs dienas spēlēm ir Gruzijas un Bulgārijas spēlei. Gruzijas izlase šobrīd tikusi pie vienas uzvaras skandalozā spēlē pieveicot Turcijas izlasi un tādejādi saglabājot cerības kvalificēties nākamajai kārtai. Lielisku turnīru aizvada Mamukelašvilli, kurš tieši spēlē pret Turciju arī bija galvenais darītājs. Bulgārijas izlasei trīs spēlēs trīs zaudējumi un nelielas cerības kvalificēties nākamajai kārtai, lielisku turnīru aizvada Bulgārijas izlases līderis Aleksandrs Vezenkovs esot top 3 rezultatīvākais visa turnīra spēlētājs, bet viņa viena paša sniegums ir par maz, lai komanda tiktu pie uzvarām un uzskatu, ka tiešu sastāva dziļums un savas mājas sienas ir viens no faktoriem kamdēļ Gruzijas izlase šodien izcīnīs uzvaru. Prognoze: -2.5 handikaps Gruzija.

Otrajā spēlē B grupas titānu duelis, grupas līdervienība un mājiniece Vācija tiksies pret Slovēnijas izlasi, kura iepriekšējā kārtā negaidīti piekāpās Bosnijas un Hercegovinas izlasei. Pagaidām savu labāko sniegumu nedemonstrē Luka Dončičs, kurš līdzšinējās spēlēs trīspunktu metienus izpildījis tikai ar 18% precizitāti, līdz ar to Dončičs vēl ir liela rezervei Slovēnijas izlasei. Šajā spēlē interesants būs Dončiča un Franca Vāgnera duelis, tieši Francam būs uzdevums aizsardzībā darboties pret Dončiču. Uzskatu, ka šajā svarīgajā spēlē, kurā Slovēnija var nodrošināt iekļūšau astotdaļfināla viņi uzvarēs un kļūs par grupas līderiem. Prognoze: -1.5 handikaps Slovēnija.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: -2.5 handikaps Gruzija x -1.5 handikaps Slovēnija
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients3.02
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73