Hjūstona, 20:00 @ 05.12.2021

Prognoze precīza!

Piedāvāju veikt ekspreša likmi uz divām spēlēm, kur pašlaik karstās komandas spēlēs pret vienām no vājākajām vienībām NFL. “Colts” tiksies ar Hjūstonas “Texans”, kuriem ir sakarīgs “quarterback” Tairods Teilors un nav nekā cita. Pēdējā vieta aizsardzībā pret skriešanu, kas noteikti nepalīdzēs apturēt pašreizējo skrējienu līderi visā līgā Džonatanu Teiloru.

“Colts” pretī liek savu aizsardzību, kas ierindojas NFL līderu vidusdaļā, taču ar to noteikti jābūt pietiekami, lai apturētu “Texans”. Indianapolisas komandai arī katru uzvaru vajag kā ēst, jo “playoff” tuvojas strauji un katrs zaudējums, jo īpaši vājām komandām, var būt liktenīgs, tāpēc uzskatu, ka ar noskaņošanos “Colts” problēmu nebūs.

Otrā, mazliet riskantākā spēlē, uzskatu, ka Maiami “Dolphins” turpinās savu uzvaru gājienu un sasitīs Ņujorkas “Giants”. Ņujorkas komandai uz jautājuma zīmes ir “quarterback” Daniels Džounss, kurš ir viduslīmeņa spēlētājs. Ja tomēr spēlēs rezervists Maiks Glenons, tad Ņujorka tikpat labi var negūt nevienu punktu – tik slikts viņš ir. Ņujorkai ir paliels traumu saraksts atslēgas spēlētājos, un pagājušās nedēļas uzvara pret “Eagles” bija pateicoties pretinieku drausmīgajai spēlei uzbrukumā.

Uzskatu, ka “Dolphins” joprojām tic un cer par “playoff”, komanda ir jauna, taču ar katru spēli izskatās labāka un sakārtotāka – pieredze aug ar katru minūti. Šajā spēlē rezultāts varētu nebūt liels, taču neticu Ņujorkas uzvarai.

Ekspreša prognoze: “Colts” handikaps -4,5 (1,47) x “Dolphins” uzvara (1,50)

Prognoze precīza: “Dolphins” uzvara 20:9, “Colts” uzvara 31:0

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognoze: "Colts" handikaps -4,5 x "Dolphins" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
NFL
Koeficients
2.17
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Par ekspertu

Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!

Eksperta statistika
Likmes
9
Precīzas
5
Zaudētas
3
Atgrieztas
1
Peļņa:
Likmes
67
Precīzas
29
Zaudētas
26
Atgrieztas
1
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT