40 EUR bezriska likme
Saņemt

Ekspreša prognoze: “Colts” un “Dolphins” uzvarēs

Hjūstona, 20:00 @ 05.12.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Piedāvāju veikt ekspreša likmi uz divām spēlēm, kur pašlaik karstās komandas spēlēs pret vienām no vājākajām vienībām NFL. “Colts” tiksies ar Hjūstonas “Texans”, kuriem ir sakarīgs “quarterback” Tairods Teilors un nav nekā cita. Pēdējā vieta aizsardzībā pret skriešanu, kas noteikti nepalīdzēs apturēt pašreizējo skrējienu līderi visā līgā Džonatanu Teiloru.

“Colts” pretī liek savu aizsardzību, kas ierindojas NFL līderu vidusdaļā, taču ar to noteikti jābūt pietiekami, lai apturētu “Texans”. Indianapolisas komandai arī katru uzvaru vajag kā ēst, jo “playoff” tuvojas strauji un katrs zaudējums, jo īpaši vājām komandām, var būt liktenīgs, tāpēc uzskatu, ka ar noskaņošanos “Colts” problēmu nebūs.

Otrā, mazliet riskantākā spēlē, uzskatu, ka Maiami “Dolphins” turpinās savu uzvaru gājienu un sasitīs Ņujorkas “Giants”. Ņujorkas komandai uz jautājuma zīmes ir “quarterback” Daniels Džounss, kurš ir viduslīmeņa spēlētājs. Ja tomēr spēlēs rezervists Maiks Glenons, tad Ņujorka tikpat labi var negūt nevienu punktu – tik slikts viņš ir. Ņujorkai ir paliels traumu saraksts atslēgas spēlētājos, un pagājušās nedēļas uzvara pret “Eagles” bija pateicoties pretinieku drausmīgajai spēlei uzbrukumā.

Uzskatu, ka “Dolphins” joprojām tic un cer par “playoff”, komanda ir jauna, taču ar katru spēli izskatās labāka un sakārtotāka – pieredze aug ar katru minūti. Šajā spēlē rezultāts varētu nebūt liels, taču neticu Ņujorkas uzvarai.

Ekspreša prognoze: “Colts” handikaps -4,5 (1,47) x “Dolphins” uzvara (1,50)

Prognoze precīza: “Dolphins” uzvara 20:9, “Colts” uzvara 31:0

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Colts" handikaps -4,5 x "Dolphins" uzvara
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients2.17
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54