Londona, 21:30 @ 29.12.2021

Prognoze neprecīza!

Izdarīšu prognozi par abām Anglijas Premjerlīgas trešdienas spēlēm. Vispirms Londonas “Chelsea” savā laukumā uzņems “Brighton”. Londonas komandas iepriekšējā mačā pret “Aston Villa” izskatījās labāk, un vienīgie ielaistie vārti bija pašiem bumbu raidot vārtos. Pirms trim dienām “Brighton” tika pie pirmā panākuma Premjerlīgā kopš 19. septembra.

Vakar “Liverpool” zaudēja punktus, līdz ar to “Chelsea” ir lieliska iespēja vismaz uz brīdi iegūt otro pozīciju tabulā. Prognozēju, ka komanda apliecinās savu pārsvaru un izcīnīs uzvaru.

Nepilnu stundu vēlāk laukumā dosies “Brentford” un Mančestras “City”. Turnīra līdere “City” uzvarējusi deviņas spēles pēc kārtas, un tai arī jāizmanto Liverpūles klupiens, lai iegūtu vēl lielāku pārsvaru. Pirmo reizi abas komandas tiksies savā starpā, bet prognozēju, ka lieliskā formā esošā “City” tiks pie trim punktiem.

Ekspreša prognoze: “Chelsea” uzvara (1,43) x “City” uzvara (1,15)

Prognoze neprecīza: “Chelsea” – “Brighton” 1:1

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognoze: "Chelsea" x "City" uzvaras
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.64
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns
TV3 Sport futbola komentētājs
Par ekspertu

TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.

Eksperta statistika
Likmes
2
Precīzas
1
Zaudētas
1
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
161
Precīzas
65
Zaudētas
92
Atgrieztas
4
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT