40 EUR bezriska likme
Saņemt

Ekspreša prognoze: Čempionu līgas TOP16 uzņem apgriezienus

Viļņa, 19:30 @ 26.01.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

FIBA Čempionu līgas TOP16 kārtā pirmās spēles aizvadīs Viļņas “Rytas” un “Strasbourg”. Lietuvas komanda palikusi bez Morisa Ndūra, bet Strasbūras komanda ir viltīga un ar labi komplektēta sastāvu, pēdējos trīs mačos izcīnot divas uzvaras.

Uzskatu, ka “Rytas” nebūs nemaz tik viegli, tāpēc prognozēju, ka “Strasbourg” nezaudēs ar vairāk nekā 10 punktiem (handikaps +10,5).

Pusotru stundu vēlāk “Ludwigsburg” uzņems “VEF Rīga” pāri darītāju “JDA Dijon”. Vācijas komanda ir viena no interesantākajām šosezon, turklāt labi rezultāti tiek uzrādīti gan Vācijas Bundeslīgā, gan Čempionu līgā, pirms dažām dienām izbraukumā pieveicot Eirolīgas komandu Berlīnes “Alba”. “Ludwigsburg” izceļas ar dziļu sastāvu un aktīvu “cilvēks-cilvēks” aizsardzību, tāpēc prognozēju, ka mājinieki uzvarēs ar vismaz diviem punktiem (handikaps -2).

Ekspreša prognoze: “Strasbourg” +10,5 (1,36) x “Ludwigsburg” -2 (1,50)

Prognoze precīza: “Strasbourg” uzvara 76:71, “Ludwigsburg” uzvara 95:73

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Strasbourg" +10,5 x "Ludwigsburg" -2
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.04
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73