Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

ULEB Eirolīgas čempions

Mana ilgtermiņa prognoze ir “Barcelona” uzvara visā turnīrā. Neskatoties uz grūto sezonas sākumu, redzams, ka komanda ar lietuviešu leģendu Šarūnu Jasikēviču uz komandtiltiņa, rāda atzīstamu sniegumu un izcēlusies ar teju izcilu bilanci. Mums labi zināms, ko Šaras spēja paveikt ar Eirolīgas mērogiem pieticīgo “Žalgiris” komandu, tādēļ nevaru sagaidīt, kādi panākumi viņu sagaida Barselonā.

Skaidrs, ka priekšā vēl daudz spēles un arī konkurenti ir ļoti nopietni – CSKA, Madrides “Real” un citas vienības, tomēr uzskatu, ka galvenā favorīte uz uzvaru turnīrā ir tieši “Barca”. Arī koeficients: 3,50 – šobrīd ir visai pievilcīgs, lai savu ilgtermiņa prognozi izdarītu tieši uz viņiem. Ja komanda turpinās krāt uzvaras, tad koeficients uz viņiem tikai kritīsies.

Eirolīgas uzvarētājs – “Barcelona”
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients3.50
Prognozi piedāvā
Viktorija Kamaza, eksperts, likme.tv
Sporta reportiere
TV personība un sporta raidījumu vadītāja, kuras lielākā kaislība ir ULEB Eirolīga. Viktorija basketbolu atspoguļo jau vairāk kā astoņus gadus un ir apceļojusi teju visu Eiropu, veidojot reportāžas tieši par basketbola mačiem. Prognozes viņai palīdz veikt ne tikai padziļinātā interese par Eirolīgu, bet arī sievišķā intuīcija.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes8
Precīzas4
Zaudētas4
Atgrieztas0
Peļņa:-0,92