40 EUR bezriska likme
Saņemt

Vai Milānai izdosies otrreiz sarūgtināt karalisko ‘’Real’’?

Madride, 22:00 @ 08.01.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Šovakar Eirolīgas ietvaros Madrides “Real” uzņems spēcīgo Milānas “Olimpia”. Komandas jau reizi šosezon ir tikušās un tajā mačā pārāka bija Milānas vienība, kura uzvarēja ar astoņu punktu pārsvaru.

Par Madrides lielāko trūkumu šajā duelī uzskatāmi vienības līderu savainojumi. Nevarēs palīdzēt ne Serhio Luļs, ne Entonijs Rendolfs. Tā kā Kampaso jau kādu laiku spēlē NBA, tad galveno saspēles vadītāja lomu nāksies uzņemties nepieredzējušajam Laprivatolam.

Milānas lielākie trumpji pirmajā spēlē bija tās aizsargi Delanī un it īpaši Serhio Rodrigess, kurš iznīcināja Madrides aizsardzību sametot tās grozā 25 punktus. Ņemot vērā to, ka patreiz “Real” tieši ir problēmas ar šīm pozīcijām, paredzu, ka tiks spēlēts daudz “pick’n’roll” kombinācijas tādā veidā velkot ārā līgas labāko aizsardzības spēlētāju Tavaresu. Pie šādas notikumu virzības spēles gaitā Milānas aizsargu duets pavērs sev lieliskas iespējas tikt pie punktiem.

Pēdējā laikā Madrides “Real” rāda labu sniegumu, tomēr tādu pašu veikumu demonstrē arī “Olimpia”. Ņemot vērā visus priekšnosacījumus, domāju, ka spēle būs ļoti līdzīga un skatāma. Mana prognoze : Handikaps +5.5 uz Milānas “Olimpia”

 

Prognoze precīza: “Olimpia” uzvar “Real” ar 80:76

Prognozes rezultāts:Precīza
Eirolīga. Madrides "Real" - Milānas "Olimpia": Handikaps +5.5 uz Milānas “Olimpia”
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.07
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes51
Precīzas15
Zaudētas36
Atgrieztas0
Peļņa:-15,31