Vitorija, 22:00 @ 29.01.2021

Prognoze neprecīza!
Šonedēļ Eirolīgā aizrit dubultnedēļa. Vēlos vērst jūsu uzmanību uz 23.kārtas spēli starp Kauņas “Žalgiri” un Vitorijas “Baskonia”.

“Baskonia” komandai šī būs viena no pēdējām iespējām veikt izrāvienu, lai iekļūtu izslēgšanas spēlēs. Sezonas gaitā tā apliecināja savu spēku pieveicot tādas vienības kā “Olympiacos”, “CSKA” un “Olimpia”. Diemžēl pēc šīm uzvarām nav sekojis visai veiksmīgs spēļu nogrieznis un piedzīvoti vairāki zaudējumi, tajā skaitā iepriekšējā kārtā piedzīvojot neveiksmi pret  Lionas “Asvel”.

Savukārt, Kauņas “Žalgiris” spēlē ļoti pievilcīgu basketbolu un šobrīd atrodams “play-off” zonā. Patreizējā vieta gan nav stabila, tādēļ klubs noteikti gribēs uzvarēt. Priekšrocību lietuviešiem dod arī tas, ka viņiem ir sabalansētāks sastāvs.

Uzskatu, ka gaidāma spraiga cīņa, jo abi klubi būs ļoti motivēti. Vairāk šoreiz sliecos uz “Žalgira” pusi, jo viņi ir sajutuši uzvaras garšu. Nupat kā viņi pieveica “Valencia” basketbolistus.

Mana prognoze: “Žalgiris” uzvara.

Uzlabots piedāvājums: 150 eiro naudas atmaksa sporta likmēm – saņem to šeit!

Eirolīga, Vitorijas “Baskonia” - Kauņas “Žalgiris”: “Žalgiris” uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
2.25
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Viktorija Kamaza
Sporta reportiere
Par ekspertu

TV personība un sporta raidījumu vadītāja, kuras lielākā kaislība ir ULEB Eirolīga. Viktorija basketbolu atspoguļo jau vairāk kā astoņus gadus un ir apceļojusi teju visu Eiropu, veidojot reportāžas tieši par basketbola mačiem. Prognozes viņai palīdz veikt ne tikai padziļinātā interese par Eirolīgu, bet arī sievišķā intuīcija.

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
8
Precīzas
4
Zaudētas
4
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT