40 EUR bezriska likme
Saņemt

Eirolīga: Vitorijā turpināsies cīņa par izslēgšanas spēlēm

Vitorija, 22:00 @ 29.01.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!
Šonedēļ Eirolīgā aizrit dubultnedēļa. Vēlos vērst jūsu uzmanību uz 23.kārtas spēli starp Kauņas “Žalgiri” un Vitorijas “Baskonia”.

“Baskonia” komandai šī būs viena no pēdējām iespējām veikt izrāvienu, lai iekļūtu izslēgšanas spēlēs. Sezonas gaitā tā apliecināja savu spēku pieveicot tādas vienības kā “Olympiacos”, “CSKA” un “Olimpia”. Diemžēl pēc šīm uzvarām nav sekojis visai veiksmīgs spēļu nogrieznis un piedzīvoti vairāki zaudējumi, tajā skaitā iepriekšējā kārtā piedzīvojot neveiksmi pret  Lionas “Asvel”.

Savukārt, Kauņas “Žalgiris” spēlē ļoti pievilcīgu basketbolu un šobrīd atrodams “play-off” zonā. Patreizējā vieta gan nav stabila, tādēļ klubs noteikti gribēs uzvarēt. Priekšrocību lietuviešiem dod arī tas, ka viņiem ir sabalansētāks sastāvs.

Uzskatu, ka gaidāma spraiga cīņa, jo abi klubi būs ļoti motivēti. Vairāk šoreiz sliecos uz “Žalgira” pusi, jo viņi ir sajutuši uzvaras garšu. Nupat kā viņi pieveica “Valencia” basketbolistus.

Mana prognoze: “Žalgiris” uzvara.

Uzlabots piedāvājums: 150 eiro naudas atmaksa sporta likmēm – saņem to šeit!

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Eirolīga, Vitorijas “Baskonia” - Kauņas “Žalgiris”: “Žalgiris” uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.25
Prognozi piedāvā
Viktorija Kamaza, eksperts, likme.tv
Sporta reportiere
TV personība un sporta raidījumu vadītāja, kuras lielākā kaislība ir ULEB Eirolīga. Viktorija basketbolu atspoguļo jau vairāk kā astoņus gadus un ir apceļojusi teju visu Eiropu, veidojot reportāžas tieši par basketbola mačiem. Prognozes viņai palīdz veikt ne tikai padziļinātā interese par Eirolīgu, bet arī sievišķā intuīcija.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes8
Precīzas4
Zaudētas4
Atgrieztas0
Peļņa:-0,92