40 EUR bezriska likme
Saņemt

Eirolīga: Stambulas “Fenerbahce” pret Telavivas “Maccabi”

Stambula, 20:00 @ 26.01.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Eirolīgas spēlē Stambulas “Fenerbahce” uzņems Telavivas “Maccabi” vienību. Abas komandas atrodas ārpus izslēgšanas spēļu zonas, bet beidzot var teikt, ka Stambulas grands sāk uzņemt formu. Vienība uzvarējusi jau sešas spēles pēc kārtas Eirolīgas ietvaros, iesaistoties reālā cīņā par play-off spēlēm. Komandai pēdējo desmit spēļu bilance visos turnīros ievērojama: astoņas uzvaras, divi zaudējumi.

Vienībai ir ļoti labs sastāvs, bet īpaši komandas snieguma uzlabošanā jāizceļ no NBA atbraukušais Marko Guduričs. Tāpat ierindā ir Nando de Kolo un no traumas atgriezies Jans Veselijs, tadēļ beidzot komanda ir optimālā sastāvā.

Pretī stāsies arī labi komplektēta komanda, tomēr “Maccabi” nav pārāk laba izbraukumos. Desmit spēles tikai četri panākumi, kamēr Stambulas komanda sākusi krāt uzvaras mājās. Uzskatu, ka šajā spēlē “Fenerbahce” izcīnīs uzvaru vismaz ar trīs punktu pārsvaru.

Prognoze precīza: “Fenerbahce” uzvara ar 82:75

Prognozes rezultāts:Precīza
Eirolīga, Stambulas “Fenerbahce” uzņems Telavivas “Maccabi”: “Fenerbahce” handikaps -3
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.65
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73