Stambula, 20:00 @ 26.01.2021

Prognoze precīza!

Eirolīgas spēlē Stambulas “Fenerbahce” uzņems Telavivas “Maccabi” vienību. Abas komandas atrodas ārpus izslēgšanas spēļu zonas, bet beidzot var teikt, ka Stambulas grands sāk uzņemt formu. Vienība uzvarējusi jau sešas spēles pēc kārtas Eirolīgas ietvaros, iesaistoties reālā cīņā par play-off spēlēm. Komandai pēdējo desmit spēļu bilance visos turnīros ievērojama: astoņas uzvaras, divi zaudējumi.Vienībai ir ļoti labs sastāvs, bet īpaši komandas snieguma uzlabošanā jāizceļ no NBA atbraukušais Marko Guduričs. Tāpat ierindā ir Nando de Kolo un no traumas atgriezies Jans Veselijs, tadēļ beidzot komanda ir optimālā sastāvā.

Pretī stāsies arī labi komplektēta komanda, tomēr “Maccabi” nav pārāk laba izbraukumos. Desmit spēles tikai četri panākumi, kamēr Stambulas komanda sākusi krāt uzvaras mājās. Uzskatu, ka šajā spēlē “Fenerbahce” izcīnīs uzvaru vismaz ar trīs punktu pārsvaru.

Prognoze precīza: “Fenerbahce” uzvara ar 82:75

Top Picks sporta prognožu spēle!

Eirolīga, Stambulas “Fenerbahce” uzņems Telavivas “Maccabi”: “Fenerbahce” handikaps -3
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
1.65
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis
Best4Sport TV ētera personība
Par ekspertu

Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.

Eksperta statistika
Likmes
6
Precīzas
2
Zaudētas
4
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
78
Precīzas
34
Zaudētas
44
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT