Milāna, 21:45 @ 26.01.2021

Prognoze neprecīza!

Gaidot Eirolīgas vakaru, esmu sagatavojis savu kārtējo prognozi. Šajā kārtā notiks ļoti interesants mačs Milānā, kur vietējā “Olimpia” uzņem Pirejas “Olympiacos”.

Lai gan mājinieki pēdējā laikā ir izcīnījuši vairākas uzvaras, tas ir noticis pret relatīvi vājākiem pretiniekiem. Šoreiz pretī būs daudz vērā ņemamāks pretinieks, ar spēcīgiem spēlētājiem. 

Gaidāmi daudzi interesanti spēlētāju dueļi. Grieķu lielais četrinieks – Spanulis, Sloukas, Papanikolaou un Printezis eksaminēs Milāniešu labākos spēlētājus, tādus kā Rodrigess, Datome un Hainss.

“Olympiacos” šajā sezonā ļoti veiksmīgi aizvada izbraukuma mačus, izcīnot uzvaras pret tādiem klubiem kā “Zenit” un “Barcelona”. Nesen arī pieveikti tabulā augstāk esošie Minhenes “Bayern”, tiesa gan, to viņi izdarīja savās mājās.

Mana prognoze: Handikaps +6,5 uz “Olympiacos”

Prognoze neprecīza: “Olimpia” uzvara ar 90:79

Bļugers pret “Bruins” – lieliska iespēja apdrošināt savu likmi “Synottip” platformā

Eirolīga, Milānas "Olimpia" pret Pirejas “Olympiacos”: Handikaps +6,5 uz “Olympiacos”
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
1.77
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Par ekspertu

Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.

Eksperta statistika
Likmes
9
Precīzas
2
Zaudētas
7
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
37
Precīzas
12
Zaudētas
25
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
100% cashback līdz 40 EUR! SAŅEMT