Eirolīga: Milānas “Olimpia” uzņem Minhenes “Bayern”

Milāna, 21:45 @ 21.01.2021

Prognoze precīza!

Kārtējais Eirolīgas vakars. Šovakar mana uzmanība uz Etores Mesinas vadītās Milānas “Olimpia” spēli pret Andrea Trinkjēri vadīto Minhenes “Bayern”. Spēle ir svarīga arī no tabulas viedokļa, jo komandas atrodas blakus. Milāna ir piektie, bet Minhene sestie.

Trinkjēri padarījis ļoti labu darbu, jo “Bayern” spēlē ļoti kvalitatīvu basketbolu, bet komandas lielākais mīnuss ir izbraukuma spēles. Iepriekšējās piecās spēlēs komanda piedzīvojusi piecas neveiksmes. Tāpat komanda šajās spēlēs ielaida vidēji vairāk nekā 80 punktus.

Savukārt Milānas komanda ir uz uzvaru viļņa – trīs panākumi pēc kārtas, bet noteikti jaizceļ, ka uzvarēta arī Madrides “Real” komanda. Tas viņiem dod pārliecību, īpaši tādēļ, ka tā ir uzbrukuma komanda. Domāju, ka viņu aizsargu trio Rodrigess, Punters un Delanijs dominēs šajā spēlē.

Mana prognoze: -3,5 uz Milānas “Olimpia”

Prognoze precīza: Milānas uzvara 75:51

Eirolīga, Milānas "Olimpia" pret Minhenes "Bayern": -3,5 handikaps uz Milānas “Olimpia”
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
1.81
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Par ekspertu

Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.

Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
51
Precīzas
15
Zaudētas
36
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT