Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Eirolīga: Milānas “Olimpia” uzņem Minhenes “Bayern”

Milāna, 21:45 @ 21.01.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Kārtējais Eirolīgas vakars. Šovakar mana uzmanība uz Etores Mesinas vadītās Milānas “Olimpia” spēli pret Andrea Trinkjēri vadīto Minhenes “Bayern”. Spēle ir svarīga arī no tabulas viedokļa, jo komandas atrodas blakus. Milāna ir piektie, bet Minhene sestie.

Trinkjēri padarījis ļoti labu darbu, jo “Bayern” spēlē ļoti kvalitatīvu basketbolu, bet komandas lielākais mīnuss ir izbraukuma spēles. Iepriekšējās piecās spēlēs komanda piedzīvojusi piecas neveiksmes. Tāpat komanda šajās spēlēs ielaida vidēji vairāk nekā 80 punktus.

Savukārt Milānas komanda ir uz uzvaru viļņa – trīs panākumi pēc kārtas, bet noteikti jaizceļ, ka uzvarēta arī Madrides “Real” komanda. Tas viņiem dod pārliecību, īpaši tādēļ, ka tā ir uzbrukuma komanda. Domāju, ka viņu aizsargu trio Rodrigess, Punters un Delanijs dominēs šajā spēlē.

Mana prognoze: -3,5 uz Milānas “Olimpia”

Prognoze precīza: Milānas uzvara 75:51

Prognozes rezultāts:Precīza
Eirolīga, Milānas "Olimpia" pret Minhenes "Bayern": -3,5 handikaps uz Milānas “Olimpia”
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.81
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes51
Precīzas15
Zaudētas36
Atgrieztas0
Peļņa:-15,31