Arēna Rīga @ 15.12.2020

Prognoze precīza!

Gan Rīgas “Dinamo”, gan Ņižņijnovgorodas “Torpedo” iepriekšējā mačā piedzīvoja zaudējumu. Atšķirība tāda, ka “Torpedo” pirmo reizi sezonā palika bez gūtajiem vārtiem, savukārt rīdzinieki nu jau kārtējo reizi izgāza spēles ievadu.

Pret Sanktpēterburgas SKA pēc pirmā perioda bija 0:3, arī iepriekšējā mačā pret Čerepovecas “Severstal” Pētera Skudras komanda atradās iedzinējos ar 0:3, kad sākās pakaļdzīšanās.

Rīgas “Dinamo” spēles pirmos vārtus ielaidusi jau piecas reizes pēc kārtas, un visas sezonas griezumā “Dinamo” ir viena no KHL vājākajām pirmo trešdaļu komandām – no 34 mačiem pirmā trešdaļa uzvarēta vien trīs reizes. Spēles ievads noteikti nav “Dinamo” stiprā puse.

Spēle: 15.12.2020, 19:30

Ņižņijnovgorodas "Torpedo" gūs pirmos vārtus spēlē:
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
1.80
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Par ekspertu

Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.

Eksperta statistika
Likmes
12
Precīzas
7
Zaudētas
5
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
61
Precīzas
27
Zaudētas
33
Atgrieztas
1
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT