40 EUR bezriska likme
Saņemt

Daugaviņš pret Kalniņu – kurš kuru: Sorokina likme un prognoze

Podoļska @ 21.12.2020

Podoļskas “Vitjaz” un Helsinku “Jokerit” tikšanās ir liela spēle. “Vitjaz” rindas pārstāv Kaspars Daugaviņš, kamēr “Jokerit” vārtus sargā Jānis Kalniņš: vieni no Latvijas labākajiem hokejistiem šobrīd.

Abiem bijusi ļoti interesanta hokeja dzīve, Kalniņš ir trīs gadus jaunāks par Kasparu, bet arī jau ļoti pieredzējis. Kasparam ir 32 gadi, Jānim 29 gadi. Daugaviņš jau agrā vecumā devās uz Ziemeļameriku, kur tika arī pie NHL pieraksta, kamēr Kalniņa ceļš uz KHL veda caur “Liepājas Metalurgu” un Ungārijas hokeju. Par Jāni gribās pieminēt, ka viņam visas karjeras gaitā, vienmēr atvairīto metienu procents bijis virs 90%, kas ir ļoti labs rādītājs.

Abi šobrīd uzskatāmi par vieniem no labākajiem Latvijas hokejistiem, tādēļ šī spēle piesaista lielu uzmanību. Vai Daugaviņš gūs vārtus pret Kalniņu? Domāju, ka šoreiz nē. Prognozēju, ka kādā vārtu guvumā Kaspars piedalīsies un atzīmēsies ar rezultatīvu piespēli.

Kurš uzvarēs spēli? Prognozēju, ka to izdarīs Helsinku “Jokerit”.

 

Synottip uz šo spēli piedāvā paaugstinātus koeficientus

Daugaviņš pret Kalniņu – kurš kuru: Likme TV piedāvā īpašu bezriska bonusu [Noslēdzies]

 

"Vitjaz" - "Jokerit": "Jokerit" uzvara pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 2.07
Prognozi piedāvā
Oļegs Sorokins, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas hokeja izlases aizsargs
Oļega Sorokina vārds komentārus neprasa. Visi atminās Sorokina slaveno pirueti, kuru viņš nekautrējās izmantot pret pasaules hokeja grandiem. Vairāk kā desmit gadus bijis stabila Latvijas hokeja izlases vērtība, spēlējis Latvijas hokeja flagmanī Rīgas "Dinamo" un daudzos ārzemju klubos. Erudīts un zinošs, raidījumu vadītājs un treneris.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes4
Precīzas1
Zaudētas3
Atgrieztas0
Peļņa:-1,72