“Cagliari” pret “Torino” – gan gūs, gan ielaidīs vārtus?

21:45 @ 19.02.2021

0 no 3!

Itālijas A sērijas čempionātā savā starpā šovakar, plkst. 21:45 tiksies divas vienības, kuras atrodas tabulas lejasgalā. “Cagliari”, kuri atrodas 18.pozīcijā jeb izkrišanas zonā, uzņems vienu pozīciju augstāk esošos viesus no Turīnas. Komandas šķir divi punkti, tādēļ “Cagliari” jābūt izcilai motivācijai, lai apmainītos vietām ar pretiniekiem.

  • Interesanta statistika ir fakts, ka abas komandas allaž piedalās spēlēs, kurās gan spēj gūt vārtus, gan ielaist. No iepriekšējām astoņām “Cagliari” mājas spēlēm, sešās abas vienības guvušas vārtus. Līdzīgi statistika ir “Torino” izbraukuma spēlēs: abas komandas guvušas vārtus guvušas pēdējās 8 no 10 turīniešu izbraukuma cīņām. Abas komandas gūs vārtus arī šovakar – koef. 1.74
  • Ja pētām abu vienību savstarpējās spēles, tad septiņās no astoņām komandu tikšanās reizēm otrajā puslaikā konstatēts neizšķirts rezultāts. Otra puslaika neizšķirts: koeficients – 2.45 .
  • Vismaz trīs vārti bijuši pēdējās septiņās no astoņām komandu savstarpējām. Vairāk par 2,5 vārtiem arī šajā spēlē: 1.95

LVBET – pievienojies un saņem lielisku welcome bonusu!

Abas komandas gūs vārtus
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.74
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Likmes
18
Precīzas
9
Zaudētas
9
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
244
Precīzas
130
Zaudētas
111
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT