40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Cagliari” pret “Torino” – gan gūs, gan ielaidīs vārtus?

21:45 @ 19.02.2021

0 no 3!

Itālijas A sērijas čempionātā savā starpā šovakar, plkst. 21:45 tiksies divas vienības, kuras atrodas tabulas lejasgalā. “Cagliari”, kuri atrodas 18.pozīcijā jeb izkrišanas zonā, uzņems vienu pozīciju augstāk esošos viesus no Turīnas. Komandas šķir divi punkti, tādēļ “Cagliari” jābūt izcilai motivācijai, lai apmainītos vietām ar pretiniekiem.

  • Interesanta statistika ir fakts, ka abas komandas allaž piedalās spēlēs, kurās gan spēj gūt vārtus, gan ielaist. No iepriekšējām astoņām “Cagliari” mājas spēlēm, sešās abas vienības guvušas vārtus. Līdzīgi statistika ir “Torino” izbraukuma spēlēs: abas komandas guvušas vārtus guvušas pēdējās 8 no 10 turīniešu izbraukuma cīņām. Abas komandas gūs vārtus arī šovakar – koef. 1.74
  • Ja pētām abu vienību savstarpējās spēles, tad septiņās no astoņām komandu tikšanās reizēm otrajā puslaikā konstatēts neizšķirts rezultāts. Otra puslaika neizšķirts: koeficients – 2.45 .
  • Vismaz trīs vārti bijuši pēdējās septiņās no astoņām komandu savstarpējām. Vairāk par 2,5 vārtiem arī šajā spēlē: 1.95

Pievienojies un saņem lielisku LVBET welcome bonusu!

Abas komandas gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.74
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37