Leverkūzene, 21:30 @ 19.01.2021

Prognoze precīza!

Jaunā nedēļa sākas ar saistošu maču Bundeslīgā. Tajā tiekas divi pretendenti uz šīs sezonas titulu – Leverkūzenes “Bayer 04” pret Dortmundes “Borussia”.

“Bayer 04” vēl nesen atradās pirmajā vietā kopvērtējumā. Šobrīd komandai pēdējās trīs spēles līgas ietvaros nav visai iepriecinošas – trīs spēlēs izcīnīts tikai viens punkts. Vēlos uzsvērt to, ka tas tomēr neliecina par krīzi komandā, jo komandas sastāvā nav traumas un vienība ir labi saspēlējusies sezonas gaitā.

“Borrusia” klubam toties ir mazliet citādāks stāsts. Savainojumā iedzīvojies viens no pieredzējušākajiem spēlētājiem un galvenais balsts vidējā līnijā – Aksels Vitsels. Iztrūkums sastāvā lieliski atspoguļojās iepriekšējās kārtas mačā pret objektīvi vājāko komandu Bundeslīgā. Spēle pret “Mainz” beidzās ar neizteiksmīgu 1:1.

Manuprāt, Leverkūzene būs neliels favorīts šajā spēlē, kā arī paredzu rezultatīvu futbola vakaru, tādēļ mana prognoze ir “1X un virs 2,5 vārtiem”.

Prognoze precīza: spēles rezultāts 2:1

Bundeslīga, "Bayer 04" - "Borussia": 1X un virs 2,5 vārtiem
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
2.90
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks
Sportacentrs.com TV futbola komentētājs
Par ekspertu

Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Arī Eiropas futbolā Arkādijs ir iekšā - vairāk seko Itālijai, Anglija, Vācijai un Krievijai, kā arī dievina izlašu spēles. Prognozes uz Latvijas un vadošajiem Eiropas futbola čempionātiem.

Eksperta statistika
Likmes
6
Precīzas
1
Zaudētas
5
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
37
Precīzas
10
Zaudētas
26
Atgrieztas
1
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
100% cashback līdz 40 EUR! SAŅEMT