Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Bundeslīgas līderu divcīņa Leverkūzenē

Leverkūzene, 21:30 @ 19.01.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Jaunā nedēļa sākas ar saistošu maču Bundeslīgā. Tajā tiekas divi pretendenti uz šīs sezonas titulu – Leverkūzenes “Bayer 04” pret Dortmundes “Borussia”.

“Bayer 04” vēl nesen atradās pirmajā vietā kopvērtējumā. Šobrīd komandai pēdējās trīs spēles līgas ietvaros nav visai iepriecinošas – trīs spēlēs izcīnīts tikai viens punkts. Vēlos uzsvērt to, ka tas tomēr neliecina par krīzi komandā, jo komandas sastāvā nav traumas un vienība ir labi saspēlējusies sezonas gaitā.

“Borrusia” klubam toties ir mazliet citādāks stāsts. Savainojumā iedzīvojies viens no pieredzējušākajiem spēlētājiem un galvenais balsts vidējā līnijā – Aksels Vitsels. Iztrūkums sastāvā lieliski atspoguļojās iepriekšējās kārtas mačā pret objektīvi vājāko komandu Bundeslīgā. Spēle pret “Mainz” beidzās ar neizteiksmīgu 1:1.

Manuprāt, Leverkūzene būs neliels favorīts šajā spēlē, kā arī paredzu rezultatīvu futbola vakaru, tādēļ mana prognoze ir “1X un virs 2,5 vārtiem”.

Prognoze precīza: spēles rezultāts 2:1

Prognozes rezultāts:Precīza
Bundeslīga, "Bayer 04" - "Borussia": 1X un virs 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.90
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
Ekspertu atbalsta:
Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Paralēli komentē Anglijas Premjerlīgu un seko Itālijas A Sērijas čempionātam, kā arī novērtē burvīgu, ko var dot izlašu futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes66
Precīzas23
Zaudētas41
Atgrieztas2
Peļņa:-12,84