Leverkūzene, 21:30 @ 19.01.2021

Prognoze precīza!

Jaunā nedēļa sākas ar saistošu maču Bundeslīgā. Tajā tiekas divi pretendenti uz šīs sezonas titulu – Leverkūzenes “Bayer 04” pret Dortmundes “Borussia”.

“Bayer 04” vēl nesen atradās pirmajā vietā kopvērtējumā. Šobrīd komandai pēdējās trīs spēles līgas ietvaros nav visai iepriecinošas – trīs spēlēs izcīnīts tikai viens punkts. Vēlos uzsvērt to, ka tas tomēr neliecina par krīzi komandā, jo komandas sastāvā nav traumas un vienība ir labi saspēlējusies sezonas gaitā.

“Borrusia” klubam toties ir mazliet citādāks stāsts. Savainojumā iedzīvojies viens no pieredzējušākajiem spēlētājiem un galvenais balsts vidējā līnijā – Aksels Vitsels. Iztrūkums sastāvā lieliski atspoguļojās iepriekšējās kārtas mačā pret objektīvi vājāko komandu Bundeslīgā. Spēle pret “Mainz” beidzās ar neizteiksmīgu 1:1.

Manuprāt, Leverkūzene būs neliels favorīts šajā spēlē, kā arī paredzu rezultatīvu futbola vakaru, tādēļ mana prognoze ir “1X un virs 2,5 vārtiem”.

Prognoze precīza: spēles rezultāts 2:1

Bundeslīga, "Bayer 04" - "Borussia": 1X un virs 2,5 vārtiem
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
2.90
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks
TV3 Sport futbola komentētājs
Par ekspertu

Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Paralēli komentē Anglijas Premjerlīgu un seko Itālijas A Sērijas čempionātam, kā arī novērtē burvīgu, ko var dot izlašu futbols.

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
66
Precīzas
23
Zaudētas
41
Atgrieztas
2
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT