“Braga” patīk atklāt spēles rezultātu

Braga, 19:55 @ 18.02.2021

0 no 3!

Par UEFA Eiropas līgas astotdaļfinālu cīnīsies Portugāles “Braga” un Itālijas grands AS “Roma”. Par spēles favorītiem tiek uzskatīti viesi no Itālijas, uz kuru panākumu tiek piedāvāts koeficients 2,20, kamēr Bragas futbolistu izredzes uz uzvaru bukmeikeri vērtē ar koeficientu 3,20.

  • Acīs iekrīt vairākas interesantas tendences tieši “Braga” futbolistu spēlēs Eiropas līgā. Piemēram, deviņās mājās spēlēs no desmit, Bragas futbolisti spējuši gūt vārtus otrajā puslaikā. Koeficients uz to (virs 0,5 “Bragas” vārtiem otrajā puslaikā) spēlē pret itāļiem –  1,88.
  • Tāpat uz Eiropas līgas skatuves spēles ar “Braga” dalību bieži ir rezultatīvas. Iepriekšējās 11 spēlēs no 13, komandas kopā guvušas vairāk par 2,5 vārtiem. Uz šādu iznākumu bukmeikeri piedāvā koeficientu 1,76.
  • “Braga” futbolisti netiek vērtēti, kā favorīti uz uzvaru spēlē, tomēr viņi varētu būt pirmie vārtu guvēji. Par to runā statistika: no iepriekšējām 12 mājas spēlēm Eiropas līgā, 11 cīņās “Braga” futbolisti pirmie guvuši vārtus. Koeficients uz to mačā ar Romas komandu – 2.33.

Spēle noslēdzās 0:2, “Roma” uzvara.

Apdrošini spēli un izbaudi – Eiropas līga ir atgriezusies!

"Braga" gūs pirmos vārtus spēlē
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
2.33
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Likmes
17
Precīzas
9
Zaudētas
8
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
244
Precīzas
130
Zaudētas
111
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT