40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Braga” patīk atklāt spēles rezultātu

Braga, 19:55 @ 18.02.2021

0 no 3!

Par UEFA Eiropas līgas astotdaļfinālu cīnīsies Portugāles “Braga” un Itālijas grands AS “Roma”. Par spēles favorītiem tiek uzskatīti viesi no Itālijas, uz kuru panākumu tiek piedāvāts koeficients 2,20, kamēr Bragas futbolistu izredzes uz uzvaru bukmeikeri vērtē ar koeficientu 3,20.

  • Acīs iekrīt vairākas interesantas tendences tieši “Braga” futbolistu spēlēs Eiropas līgā. Piemēram, deviņās mājās spēlēs no desmit, Bragas futbolisti spējuši gūt vārtus otrajā puslaikā. Koeficients uz to (virs 0,5 “Bragas” vārtiem otrajā puslaikā) spēlē pret itāļiem –  1,88.
  • Tāpat uz Eiropas līgas skatuves spēles ar “Braga” dalību bieži ir rezultatīvas. Iepriekšējās 11 spēlēs no 13, komandas kopā guvušas vairāk par 2,5 vārtiem. Uz šādu iznākumu bukmeikeri piedāvā koeficientu 1,76.
  • “Braga” futbolisti netiek vērtēti, kā favorīti uz uzvaru spēlē, tomēr viņi varētu būt pirmie vārtu guvēji. Par to runā statistika: no iepriekšējām 12 mājas spēlēm Eiropas līgā, 11 cīņās “Braga” futbolisti pirmie guvuši vārtus. Koeficients uz to mačā ar Romas komandu – 2.33.

Spēle noslēdzās 0:2, “Roma” uzvara.

Apdrošini spēli un izbaudi – Eiropas līga ir atgriezusies! [Noslēdzies]

"Braga" gūs pirmos vārtus spēlē
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.33
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37